اخبار
 


دکتر کریمی: چنانچه دلسوزی درون هر مجموعه‌ای ازجمله دانشکده، بیش از خارج مجموعه باشد می‌توان اطمینان حاصل کرد وضعیت آن ارتقا می‌یابد
در نشست مشترک هیئت‌رئیسه دانشگاه با هیئت‌رئیسه و 8 مدیر گروه آموزشی علوم پایه دانشکده پزشکی، وضعیت علوم پایه و برنامه‌ها و چالش‌های گروه‌ها بررسی شد.
 ١٣٩٨/١٠/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور رئیس دانشگاه، نشست هیئت‌امنا برگزار شد
در پنجاه و هشتمین نشست هیئت‌امنای دانشگاه، گزارش حسابرسی و صورت‌های مالی سال 1397 دانشگاه، مرکز قلب و موسسه ملی تحقیقات سلامت و همچنین پیشنهادهای اختصاصی دانشگاه و دستور مشترک هیئت‌امنا بررسی شد و به تصویب رسید.
 ١٣٩٨/١٠/٢٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
هفدهمین درخشش پیاپی دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیست و پنجمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی
در بیست و پنجمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی، در بین 30 برگزیده حقیقی و حقوقی، 9 برگزیده از دانشگاه علوم پزشکی تهران معرفی شدند.
 ١٣٩٨/١٠/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور رییس دانشگاه، نشست هیئت‌رئیسه با روسای دانشکده‌ها برگزار شد
در نشست هیئت‌رئیسه با روسای دانشکده‌ها، مشکلات شایع دانشجویان در دانشکده‌ها بررسی و برنامه آموزش صیانت از حقوق شهروندی و آشنایی با تخلفات اداری ارائه شد.
 ١٣٩٨/١٠/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار صمیمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران با دبیران شورای صنفی دانشجویان
دکتر کریمی رئیس دانشگاه در دیدار با دبیران شورای صنفی تاکيد کرد: کار صنفی در دوره دانشجویی یعنی تمرین زندگی، یعنی تمرین مدیریت و اداره کشور، کسانی که این فرصت را پیدا می کنند تا فعالیتی جز درس خواندن انجام دهند، انسان های موفقی خواهند شد.
 ١٣٩٨/١٠/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>