همایش ها
 


بیست و چهارمین درخشش پیاپی دانشگاه علوم پزشکی تهران در جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی
در بیست و چهارمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی، دانشگاه علوم پزشکی تهران در حوزه تولید علم برای بیست و چهارمین بار پیاپی و در حوزه فناوری سلامت که برای نخستین بار به محورهای جشنواره افزوده شد، رتبه نخست را کسب کرد.
 ١٣٩٧/١٠/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم بزرگداشت مقام پرستار برگزار شد
دکتر کریمی: آرزو می‌کنم روزی برسد که کادر درمان هیچ دغدغه‌ای جز دغدغه خدمت‌رسانی به بیماران نداشته باشند
در آیین بزرگداشت مقام پرستار، دکتر کریمی رییس دانشگاه ضمن قدردانی از تلاش پرستاران، کادر پرستاری را منظم‌ترین و وقت‌شناس‌ترین عضو تیم درمان توصیف کرد.
 ١٣٩٧/١٠/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
امضا تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک در حوزه فناوری اطلاعات دو دانشگاه بزرگ کشور
دکتر کریمی: همکاری دانشگاه‌های تهران و علوم پزشکی تهران در حوزه آی تی فرصت‌های خوبی را برای پیشرفت دو دانشگاه فراهم می‌کند
به‌منظور توسعه همکاری‌های مشترک در حوزه فناوری اطلاعات، با حضور دکتر کریمی و دکتر نیلی احمدآبادی، تفاهم‌نامه‌ای بین مرکز آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی تهران و مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه تهران امضا شد.
 ١٣٩٧/١٠/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
ششمین همایش ملی تجلیل از برگزیدگان مسئولیت‌پذیر اجتماعی برگزار شد
در ششمین همایش ملی تجلیل از برگزیدگان مسئولیت‌پذیر اجتماعی از خیران، واقفان، داوطلبان حوزه سلامت و فعالان سازمان‌های مردم‌نهاد، سفیران سلامت و فعالان اردوهای جهادی تجلیل به عمل آمد.
 ١٣٩٧/٠٩/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اختتامیه نخستین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی دانشجویان با حضور رئیس دانشگاه برگزار شد
نخستین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران با تجلیل از 40 دانشجوی برگزیده در 7 بخش و همچنین تقدیر از دانشجویان شرکت‌کننده در جشنواره‌های فرهنگی سیمرغ و نشریات دانشگاهی در سطح کشور، پایان یافت.
 ١٣٩٧/٠٨/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>