جلسات
 


با حضور رییس دانشگاه کمیته اخلاق پزشکی برگزار شد
در کمیته اخلاق در پژوهش‌های زیست پزشکی، بر پیشگیری از تخلفات پژوهشی تأکید شد
در کمیته اخلاق دانشگاه، اشتراک‌گذاری داده‌های رجیستری با سازمان‌های بین‌المللی، مقالات عودت داده‌شده به دانشگاه (retract) و ایجاد و تغییر اعضای کمیته‌های اخلاق سازمانی موردبحث و بررسی قرار گرفت.
 ١٣٩٧/٠٨/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور رییس دانشگاه هفدهمین نشست شورای همکاری دانشگاه و صنعت برگزار شد
در نشست شورای همکاری دانشگاه و صنعت، گزارش عملکرد سال 96 مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت بررسی و با درخواست متقاضیان تأسیس شرکت دانش‌بنیان موافقت اصولی شد.
 ١٣٩٧/٠٧/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست هیات رییسه دانشگاه تشکیل شد
دکتر کریمی: نگاهمان را به بازنشستگی تغییر دهیم و بپذیریم این مرحله جدیدی از زندگی است؛ برای آن از قبل برنامه‌ریزی کنیم و اجازه دهیم جوان‌ترها مسئولیت کارها را برعهده بگیرند
در نشست هیات رییسه دانشگاه، برنامه‌ها و چالش‌های دانشکده داروسازی و شیوه‌نامه پیشنهادی مرکز اسناد و اطلاعات راهبردی سلامت استان تهران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 ١٣٩٧/٠٧/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور رییس دانشگاه، دومین نشست شورای راهبری توسعه مدیریت برگزار شد
در نشست شورای راهبری توسعه مدیریت، پس از بررسی گزارش عملکرد و مصوبات کمیته‌های شورا، درخصوص چگونگی ادامه روند میز خدمت ستاد دانشگاه بحث و تبادل‌نظر شد.
 ١٣٩٧/٠٧/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
افتتاح کلاس یادگیری فعال در دانشکده پزشکی برای نخستین بار در کشور
دکتر کریمی: جوانانی که از کشور خارج می شوند نباید انتظار داشته باشند قهرمانی بیاید و امور را اصلاح کند
در برنامه پزشکی 90 بر دانشجو محوری و یادگیری فعال تأکید شده که یکی از ملزومات آن، وجود فضای فیزیکی متناسب با آن است، براین اساس برای نخستین بار در کشور، فضای تالارهای قریب و دانشجو دانشکده پزشکی با رویکرد یادگیری فعال، بهسازی و با حضور رییس دانشگاه افتتاح شد.
 ١٣٩٧/٠٧/٢٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>