اخبار > مديريت عقلاني و باحكمت از عوامل موفقيت دانشگاه علوم پزشكي تهران است
 


  چاپ        ارسال به دوست

مديريت عقلاني و باحكمت از عوامل موفقيت دانشگاه علوم پزشكي تهران است

به گزارش ايسكانيوز، مراسم تكريم دكتر جعفريان، رئيس سابق و معارفه دكتر كريمي، سرپرست جديد دانشگاه علوم پزشكي تهران ديروز در سالن همايش هاي اين دانشگاه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمين دكتر عيسي زاده، مسئول دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري اين دانشگاه در اين مراسم با بيان اينكه دانشگاه با زحمات بسياري از استادان بزرگ و كاركنان پرتلاش به اين جايگاه رسيده است، افزود: بي شك يكي از دلايل موفقيت و برتري دانشگاه به مديريت عقلاني، با حكمت و تدبير آن برمي گردد.

اين مسئول دفتر نهاد نمايندگي رهبري، افزود: اين دانشگاه از چهره ها و شخصيت هاي برتر علمي، اخلاقي، تربيتي و معنوي برخوردار است كه با در نظرگرفتن رضايت خدا و محوريت قرار دادن اخلاق و عقلانيت و تدبير زمينه موفقيت دانشگاه را فراهم كرده اند.

وي با اشاره به تجربه خود در دوره هاي مختلف مديريتي دانشگاه گفت: در طول 4 سال مديريت دكتر جعفريان عقلانيت و تدبير قابل مشاهده بود و خلوص، صداقت و يكرنگي، عقلانيت و هوشمندي جز ويژگي هاي شخصيتي ايشان است.

دكتر عيسي زاده مديريت دانشگاه را باوجود سلايق و علايق متنوع علمي، سياسي و مديريتي كار سخت و دشواري دانست و افزود: دكتر جعفريان در طول اين 4 سال اجازه نداد دانشگاه به باشگاه سياسي احزاب مختلف تبديل شود.اداره متوازن و سالم دانشگاه ميسر نمي شود مگر اينكه مديريت آن از تدين و اخلاق اسلامي دروني همراه باعقل و تدبير برخوردار باشد.

وي افزود: دكتر جعفريان در ابتداي مديريتشان اعلام كردند كه اصل احترام را در برخورد با استادان، همكاران و مراجعان رعايت مي كنند و در طول اين مدت آن را به اثبات رساندند.

مسئول نهاد نمايندگي رهبري، ضمن خيرمقدم و تبريك به دكتر كريمي گفت: ايشان از شخصيت هاي برجسته و موفق دانشگاه هستند و مركز قلب را كه باعث افتخار و آبروي نظام و دانشگاه است را به خوبي اداره كردند.

وي موفقيت و همت بالاي دكتر كريمي را قابل ستايش دانست و گفت: طبق شناختي كه از ايشان دارم هميشه انصاف و حق گرايي را ملاك قضاوت خود قرار مي دهند.
منبع خبر:
ايسکا
   تاریخ: ۱۲:۵۶ - ۱۷/۰۷/۱۳۹۶


١٥:٢٠ - شنبه ١٧ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ٧١٤٠٩    /    تعداد نمایش : ٢٧٨خروج