اخبار > كلينيك تخصصي ارجاعي با اعتبار 9 ميليارد در اسلامشهر احداث مي شود
 


  چاپ        ارسال به دوست

كلينيك تخصصي ارجاعي با اعتبار 9 ميليارد در اسلامشهر احداث مي شود

محمد رضا سلماني در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به طرح هاي خوبي كه در جهت مسائل بهداشتي و همچنين در حوزه سلامت اسلامشهر صورت گرفته، طرح تحول سلامت در اين شهرستان طي دوسال اخير در حال اجرا بوده است.

سلماني افزود: علاوه بر نوسازي و بازسازي كليه مراكز بهداشتي و درماني، خانه بهداشت، پايگاه هاي بهداشت يك كلينيك تخصصي ارجاعي در مساحت 3100متر مربع و پنج طبقه اي نيز در حال احداث مي باشد.

وي با بيان اينكه اين كلينيك تخصصي در منطقه اي از اسلام شهر كه جمعيت زيادي را شامل مي شود احداث شده است گفت: اميدواريم با احداث و بهره برداري از اين بيمارستان به نحو مطلوبي به مردم خدمت رساني شود.

رييس اداره بهداشت و درمان شهرستان اسلامشهر در رابطه با اين كلينيك گفت: اين كلينيك به صورت ارجاعي نيز فعاليت دارد وبه اين معناست كه هر بيمار يا شخصي با مراجعه مراكز بهداشتي اسلامشهر كه تعداد آن 19 عدد است توسط پزشكان عمومي ويزيت شده و درصورت نياز به خدمات تخصصي به اين كلينيك فرستاده مي شود.

وي تاكيد كرد:هزينه ساخت اين كلينيك حدود نه ميليارد و تجهيز آن به وسايل تخصصي و پزشكان مجرب حدود پنج تا شش ميليارد هزينه داشت و بخش هاي آن شامل كلينيك تخصصي گوارش، قلب، تست ورزش، كلونسكوپي ، اكو و خدمات ديگر است و اميد است كه بدينوسيله همه نياز مردم به درمان را برطرف كند.

وي در پايان در رابطه با بيمه خاطر نشان كرد: اين كلينيك تحت پوشش بيمه خدمات درماني، تامين اجتماعي و نيروهاي مسلح است و باتعرفه دولتي حساب مي شود و طي بررسي هاي انجام شده با رييس دانشگاه علوم پزشكي تهران دكتر جعفريان و معاون درمان وتوسعه تا پايان شهريور پروژه تكميل شده و تجهيزات مستقر مي شوند و در زمستان افتتاح مي شود.
منبع خبر:
خبرگزاري مهر
   تاریخ: ۱۸:۲۸ - ۰۷/۰۵/۱۳۹۶


٠٩:٣٠ - دوشنبه ٧ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٦٩٨٩٢    /    تعداد نمایش : ٢٠٤خروج