اخبار > انتصاب دکتر کاظم ندافی به‌عنوان رئیس پژوهشکده محیط‌زیست و قدردانی رییس دانشگاه از دکتر مصداقی نیا
 


  چاپ        ارسال به دوست

انتصاب دکتر کاظم ندافی به‌عنوان رئیس پژوهشکده محیط‌زیست و قدردانی رییس دانشگاه از دکتر مصداقی نیا

رئیس دانشگاه در حکمی دکتر کاظم ندافی را به مدت سه سال به‌عنوان رئیس پژوهشکده محیط‌زیست منصوب کرد.
متن نامه به شرح ذیل است:
جناب آقای دکتر کاظم ندافی
استاد محترم دانشگاه

با سلام و احترام
 با توجه به مصوبه شورای عالی گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی مبنی بر تشکیل پژوهشکده محیط‌زیست دانشگاه علوم پزشکی تهران و نظر به تعهد و سوابق ارزشمند علمی و اجرایی جنابعالی، شمارا برای مدت سه سال به‌عنوان رئیس پژوهشکده محیط‌زیست منصوب می‌نمایم.
 انتظار می‌رود با تعامل با سازمان‌های ذی‌ربط داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی و با توجه به نقشه علمی دانشگاه و برنامه‌های عملیاتی هریک از مراکز و گروه‌های پژوهشکده در جهت تداوم و ارتقاء فعالیت‌های پژوهشی کوشا باشید. از خداوند متعال توفیق جنابعالی و تمامی همکاران را خواهانم.
دکتر علی جعفریان
رئیس دانشگاه

همچنین دکتر علی جعفریان در نامه‌ای از دکتر علیرضا مصداقی نیا به دلیل خدمات ارزنده و تلاش‌های بی‌وقفه‌ در دوران خدمت در مسئولیت ریاست پژوهشکده محیط زیست دانشگاه داشته‌اند تشکر و قدردانی کرد.
در متن نامه آمده:

استاد محترم جناب آقای دکتر علیرضا مصداقی نیا

 با سلام و احترام
 مشارکت دلسوزانه و متعهدانه دانشگاهیان در امور اجرایی دانشگاه یکی از دلایل اصلی موفقیت در میسر اهداف سازمانی در این مجموعه ارزشمند می‌باشد. خدمات ارزنده و تلاش‌های بی‌وقفه شما در دوران خدمت در مسئولیت ریاست پژوهشکده محیط‌زیست دانشگاه که در تشکیل، توسعه و شکوفایی این نهال علمی ارزشمند نقش اصلی را به عهده داشته‌اید، منشأ برکات فراوانی بوده است. لازم می‌دانم که از همه تلاش‌های جنابعالی در این سمت تشکر و قدردانی نمایم. امیدوارم دانشگاه همچنان از مشارکت و همراهی جنابعالی بهره‌مند باشد و برایتان سلامت و سعادت آرزو دارم.


١٣:٤٣ - يکشنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٦٨٠٧٤    /    تعداد نمایش : ١٩٠خروج