اخبار > انتصاب دكترغلامرضا حسن پور به سمت مدير دفتر بازرسي، ارزيابي عملكرد و پاسخگويي به شكايات دانشگاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

انتصاب دكترغلامرضا حسن پور به سمت مدير دفتر بازرسي، ارزيابي عملكرد و پاسخگويي به شكايات دانشگاه

در متن حکم انتصاب آمده است:

جناب آقای دكتر غلامرضاحسن پور
استادیار محترم دانشگاه

با سلام و احترام
ارزیابی، نظارت و پایش عملکرد واحدهای تشکیل دهنده دانشگاه برای اطمینان از حرکت درست و هدفمند در مسیر اهداف تعیین شده در حیطه های ارایه خدمات سلامت، آموزش و پژوهش و پاسخگویی مناسب و به موقع به ذی نفعان و مراجعان ضروری و اجتناب ناپذیر است.
نظر به تعهد و تجربيات ارزنده جنابعالي، به موجب اين ابلاغ به سمت مدير دفتر بازرسي، ارزيابي عملكرد و پاسخگويي به شكايات دانشگاه منصوب مي‌شويد.
انتظار می رود با استفاده از دانش و مهارت نيروهاي توانمند، بکارگیری روش های نوین و ابزارهای کارآمد، نظام بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه ارتقاء یابد. در این راستا ضروری است به موارد زیر به طور ویژه اهتمام ورزید:
• انجام بازرسي‌هاي مستمر و برنامه ‌ريزي شده دوره‌اي و موردي از واحدهاي تابعه و ارسال گزارش به اینجانب
• همکاری در اجرای نظام جامع ارزیابی عملكرد واحدهاي ستادي و محیطی به منظور پايش و كنترل فعالیت ها با همكاري كليه معاونت‌ها و واحدهای تابعه
• رسیدگی و پاسخگویی مناسب و به موقع به شکایات واصله از كاركنان و واحدهاي تحت پوشش و پیگیری تا حصول نتيجه نهايي
• ارتباط و تعامل سازنده با دفتر بازرسي، ارزيابي عملكرد و پاسخگويي به شكايات وزارت متبوع و پاسخگويي مناسب به موارد واصله
امیدوارم با استعانت از درگاه باری تعالی و عنایات حضرت ولی عصر علیه السلام در انجام امور محوله چنانچه مورد رضای اوست، موفق باشید
دكتر علي جعفريان
رئيس دانشگاه

دکتر جعفريان همچنين در نامه‌اي از زحمات دكتر علیرضا صدیقی در دوره تصدي مدیریت دفتر بازرسي، ارزيابي عملكرد و پاسخگويي به شكايات دانشگاه قدرداني کرد.

متن نامه به اين شرح است:

جناب آقای دكتر علیرضا صدیقی
استادیار محترم دانتشگاه

با سلام و احترام
مشاركت دلسوزانه اساتيد در امور اجرايي دانشگاه يكي از دلايل اصلي موفقيت در مسير اهداف سازماني در اين مجموعه ارزشمند است.
بدين‌وسيله با توجه به انتصاب شما به عنوان سرپرست هسته گزینش دانشگاه، از زحمات جنابعالي در دوره تصدي مدیریت دفتر بازرسي، ارزيابي عملكرد و پاسخگويي به شكايات دانشگاه كه نتايج ارزشمندي در پي داشته است، سپاسگزاري مي‌نمايم. اميدوارم در سایر مسئولیت ها نیز منشا خدمات بيشتر به دانشگاه و نظام سلامت كشور باشيد.
بي‌ترديد دانشگاه ما همچنان از تجربيات ارزشمند جنابعالي بهره‌مند خواهد شد. سلامت و توفيق روزافزون شما را از درگاه خداوند متعال مسئلت مي‌نمايم.
دكتر علي جعفريان
رئيس دانشگاه

همچنین دکتر پارساپور، سرپرست روابط عمومی دانشگاه در نامه ای از زحمات دکتر غلامرضا حسن پور در دوران تصدی قائم مقامی روابط عمومی دانشگاه قدردانی کرد. متن کامل نامه 


انتهای پیام /


٠٩:١٥ - يکشنبه ١٦ بهمن ١٣٩٥    /    عدد : ٦٦٠٧٥    /    تعداد نمایش : ٢٨٢خروج