انتصابات
 


انتصاب دکتر ترابی به سمت رئیس دبیرخانه مرکزی، پیشخوان خدمت و اتوماسیون اداری دانشگاه/ قدرداني رئيس دانشگاه از دکتر عبدالرضا محمدیان
دکتر عباسعلي کريمي، رئيس دانشگاه در حکمي دکتر ماشاء‌اله ترابی، عضو هیأت علمی دانشگاه را به سمت رئیس دبیرخانه مرکزی، پیشخوان خدمت و اتوماسیون اداری دانشگاه منصوب و در نامه اي از دکتر عبدالرضا محمدیان، رئيس سابق دبیرخانه مرکزی دانشگاه قدرداني کرد.
 ١٣٩٧/٠٧/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتصاب دكتر محمدجواد حسین زاده عطار به سمت رئیس دانشکده علوم تغذیه و رژیم‌شناسی/ قدردانی رئیس دانشگاه از خدمات ارزشمند دکتر سیاسی
دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه در حکمی دكتر محمدجواد حسین زاده عطار به سمت رئیس دانشکده علوم تغذیه و رژیم‌شناسی منصوب و در نامه‌ای از خدمات دکتر سیاسی قدردانی کرد.
 ١٣٩٧/٠٣/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
- انتصاب خورشید وسکویی به سمت مشاور رئیس دانشگاه در امور زنان/ قدردانی رئیس دانشگاه از خدمات ارزشمند دکتر احمدی
دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه در حکمی خورشید وسکویی را به سمت مشاور رئیس دانشگاه در امور زنان منصوب و در نامه‌ای از خدمات دکتر بتول احمدی قدردانی کرد.
 ١٣٩٧/٠٣/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتصاب دكتر محمدرضا روئینی به سمت رئیس مجموعه داروخانه‌هاي دانشكده داروسازي و داروخانه‌هاي بيمارستاني دانشگاه/ قدرداني رئيس دانشگاه از دکتر غلامي
دکتر عباسعلي کريمي، رئيس دانشگاه در حکمي دكتر محمدرضا روئینی را به‌عنوان رئیس مجموعه داروخانه‌هاي دانشكده داروسازي و داروخانه‌هاي بيمارستاني دانشگاه منصوب و در نامه‌اي از خدمات دکتر خیرالله غلامی قدرداني کرد.
 ١٣٩٧/٠٣/٢٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتصاب دکتر محمد طالب پور به‌عنوان رییس بیمارستان سینا/ قدردانی رییس دانشگاه از تلاش‌های ارزشمند دکتر پورمند
رییس دانشگاه در حکمی دکتر محمد طالب پور را به سمت رییس بیمارستان سینا منصوب و در نامه‌ای از 15 سال تلاش دکتر پورمند در این مسئولیت قدردانی کرد.
 ١٣٩٧/٠٣/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>