کد خبر: ٩٥٦٧٦/ ١٤:٤٩ - چهارشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 467
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
بازدید معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه از مجتمع خوابگاهی دانشجویان متأهل
دکتر محمدحسین پورغریب به همراه هیئت همراه از تمام فضاهای اقامتی، ورزشی، کتابخانه و نمازخانه مجتمع خوابگاهی دانشجویان متأهل دانشگاه علوم پزشکی تهران بازدید و با دانشجویان دیدار کرد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، این بازدید عصر روز دوشنبه 18 آذر 98 با حضور دکتر پورغریب معاون دانشجویی فرهنگی، دکتر رضایی مدیر امور خوابگاه ها، دکتر صادقی مشاور اجرایی معاونت و کارشناسان مدیریت های تربیت بدنی و امور خوابگاه ها انجام و دکتر پورغریب با بازدید میدانی از فضاهای کتابخانه، سالن ورزشی، واحدهای اقامتی و ... به بررسی امکانات موجود از لحاظ کمی و کیفی، مشکلات عمرانی و تأسیساتی، رفاهی، فرهنگی و ورزشی پرداخت.
همچنین، پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء با حضور دانشجویان، نشستی در نمازخانه برگزار شد که دانشجویان توانستند از نزدیک صحبت ها و مشکلات خود را با مسئولان درمیان بگذارند.
در پایان، دکتر پورغریب با بیان نظر مثبت هیئت رئیسه دانشگاه به مسایل دانشجویان گفت: در دوره ای که قرار داریم بهبود کیفیت زندگی خوابگاهی و امکانات رفاهی و فرهنگی-ورزشی دانشجویان بسیار پر اهمیت است و ما تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات خواهیم کرد.
خبرنگار و عکاس: حسین شیخ محمدی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#