کد خبر: ٩٥٦٧٥/ ١٤:٤٣ - چهارشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 185
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده توانبخشی
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک علمی، پژوهشی و آموزشی دانشکده توانبخشی و مرکز تحقیقات لایبنیتز آلمان
تفاهم‌نامه سه‌ساله همکاری دانشکده توانبخشی با مرکز تحقیقاتی لایبنیتز آلمان در راستای طراحي و تشكيل شبكه تبادلات علمي و پژوهشي با مراكز آكادميك و سازمان‌های مرتبط بين‏ الملل به‌عنوان یکی از اهداف چهارساله این دانشکده امضا شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده توانبخشی، در پي حضور پروفسور مایکل نیچه(Michael Nitsche) رئیس دپارتمان روانشناسی و نوروساینس مرکز تحقیقاتی لایبنیتز آلمان در جلسات سخنرانی و تدریس در کارگاه‌های بین‌المللی این دانشکده و در نشست مشترک دکتر محمدرضا هادیان رئیس، دکتر آزاده شادمهر معاون بین‌الملل و دکتر احمدرضا خاتون‌آبادی معاون پژوهشی دانشکده و پس بررسی زمینه‌های همکاری پژوهشی و آموزشی، تفاهم‌نامه همکاری سه‌ساله تهیه و تنظیم شد.
هدف از انعقاد این تفاهم تبادل انتشارات علمی،اجرای پروژه‌ها و پایان‌نامه‌های مشترک، انتشار مقالات از پژوهش‌های علمی مشترک، تبادل استاد و دانشجو و تشویق ملاقات‌های علمی اعضای هیئت‌علمی و محققین برای ارائه کنفرانس، کارگاه و سخنرانی در دو مرکز است.
توضیح اینکه مرکز تحقیقات لایبنیتز یکی از بزرگترین مراکز پژوهش میان‌رشته‌ای کشور آلمان است و برگزاری سمینارهای تحقیقاتی از عمده‌ترین فعالیت این مرکز بزرگ تحقیقاتی به شمار می‌رود و پروفسور نیچه به عنوان استاد مدعو همکاری نزدیکی با اساتید این دانشکده دارد.
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#