کد خبر: ٩٥٦٧١/ ١٤:٣٥ - چهارشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 108
چاپ
ارسال به دوست
مجتمع بیمارستانی یاس
نشست مدیر مجتمع بیمارستانی یاس با کارکنان خدمات
جلسه ای با هدف تببین خط مشی، رعایت حقوق گیرندگان خدمت و اعلام نقطه نظرات و پیشنهادها، با حضور یوسف مسعودیان، مدیر و کارکنان مجتمع بیمارستانی یاس خدمات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی یاس، در جلسه روز چهارشنبه ۲۰ آذر ۹۸ ابتدا مدیر مجتمع به نقش کارکنان خدمات در ارائه خدمات با کیفیت، ایمن و ارتقای رضایتمندی مراجعین و بیماران  اشاره کرد  و در خصوص اثرگذاری مشارکت همه نیروی انسانی و روحیه کار تیمی  در رسیدن به اهداف سازمان سخن گفت و همچنین در خصوص شاخص های تاثیرگذاری در بهره وری سرمایه های انسانی، شامل آموزش نیروی انسانی، احترام و ارزش نهادن به نیروی انسانی کارآمد، ارتباط و تعامل مدیران با کارکنان، ایجاد اشتیاق کارکنان در محیط شغلی و ایجاد محیط سالم در سازمان صحبت کرد.

در ادامه  از کارکنان خدمات درخواست شد که نقطه نظرات، پیشنهادها و مشکلات حوزه کاری خود را عنوان کنند و  در این خصوص توضیحات لازم ارائه شد.

در پایان مدیر مجتمع از زحمات و تلاش های شبانه روزی کارکنان خدمات در ارائه خدمات صادقانه به مراجعین و بیماران تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#