کد خبر: ٩٥٦٦٧/ ١٤:٠٦ - چهارشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 96
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان بهرامی
بازدید نعمت الله ترکی، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران و دکتر رامین رحیم نیا، مدیر برنامه ریزی منابع مالی دانشگاه از بیمارستان بهرامی
نعمت الله ترکی، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران و دکتر رامین رحیم نیا، مدیر برنامه ریزی منابع مالی دانشگاه از بخش های درمانی و تاسیساتی بیمارستان بهرامی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهرامی، چهارشنبه 20 آذر 98  نعمت الله ترکی، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران و هیئت همراه، دکتر رامین رحیم نیا، مدیر برنامه ریزی منابع مالی دانشگاه، با همراهی دکتر یوسف مجتهدی رئیس این مرکز و دکتر اکبر احمدی مدیر بیمارستان و سایر مسئولان، از این بیمارستان بازدید کردند.
با توجه به اینکه بیمارستان های کودکان چالش های مالی متعددی دارند و به ویژه در بحث های تاسیساتی و پروژه های نیمه تمام و بهبود استاندارد فضاهای فیزیکی، مشکلات زیادی وجود دارد، با هماهنگی مسئولان محترم دانشگاه و برای تامین اعتبار لازم، از رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران بعد از جلسه ای که در دفترشان برگزار شده بود،دعوت به عمل آمد که از بخش های مختلف درمانی و تاسیساتی این مرکز بازدید کند تا از نزدیک در جریان مشکلات بیمارستان قرارگیرد. 
درپایان این بازدید، مقرر شد برنامه های بیمارستان با ذکر اهداف و شرایط موجود و وضعیت مورد نظر، دراسرع وقت تنظیم و به رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران ارائه شود.
نعمت الله ترکی قول مساعدت لازم را برای تامین اعتبارات مورد نیاز، از جانب سازمان مدیریت و سازمان های دیگر از قبیل اوقاف و ... را داد.
خبرنگار: لیلا کامرانی 
عکس : علیرضا جاهدی 
 
انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#