کد خبر: ٩٥٢٩١/ ٠٨:٣٢ - چهارشنبه ١٣ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 682
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان روزبه, گروه خبری RSS
انتصاب دکتر بهنام شباب به عنوان مدیر جدید بیمارستان روزبه
دکتر محمود بیگلر در ابلاغی دکتر بهنام شباب را به عنوان مدیر جدید بیمارستان روزبه معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان روزبه، متن ابلاغ به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر بهنام شباب
با سلام و احترام؛
     خدمت به جامعه در  هر جايگاه ارزشمند و باعث مباهات است و همچنين توفيق در امر خدمت رساني شايسته انسانهايي است كه نهادي پاك و مطهر دارند و ضميرشان سرشار از تعهد و ارزشهاي انساني و والاست .
 نظر به تعهد و شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوان سرپرست مدیریت بیمارستان روزبه  منصوب می شوید تا با اتکال به خداوند متعال و رعایت جوانب شرعی و قانونی و با توجه به ظرفیت های قابل توجه آن مرکز و خرد جمعی و جلب مشارکت اعضاء هیأت علمی، کارشناسان و کارکنان خدوم نسبت به امور ذیل اهتمام ورزید.
1-    استفاده از تمام ابزارهای موجود اعم از روش های نوین مدیریتی، منابع انسانی، مالی و فیزیکی در جهت ارتقاء خدمات درمانی و با تاکید بر رعایت اصول رفتار حرفه ای و توجه به کرامت بیمار
2-    برنامه ریزی برای اصلاح ساختار فیزیکی و طرح جامع بیمارستان
3-    پرهیز جدی از هرگونه ساخت و ساز و عملیات عمرانی غیر ضروری
4-    تلاش به منظور جلب مشارکت مردمی اعم از خیرین و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در مسیر اصلاح زیرساخت ها و ارتقاء خدمات
5-     برنامه ریزی برای کنترل و کاهش هزینه های غیر ضروری و برنامه ریزی در جهت افزایش درآمد بیمارستان
توفیق روزافزون جنابعالی در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
دکتر محمود بیگلر
معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه

خبر: محمد علی پور

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1398/09/13 14:19
0
0
جناب آقای دکتر انوری عزیز امیدوارم هر جا هستید سلامت و پایدار باشید.متن زیر تقدیم به شما مدیر توانمند: باید سکوت کنی و به جای قانع کردنِ آدم ها ، استوار و مصمم ، مسیرِ هدف هایت را دنبال کنی ، بگذار تصور کنند نمی توانی ، که شدنی نیست و داری بیهوده تلاش می کنی ! تو محدود به زمان و مکان و نظرها "نیستی" ، و برای مسیری که سختی اش را به جان خریده ای ، توضیحی به هیچکس بدهکار ... که پیروزی را فقط با عمل نشان می دهند نه با کلام ... بگذار آدم ها در دنیای محالات خودشان بمانند و زیر لب ، آیه های رکود بخوانند ، تو راه خودت را برو ... مادامی که به مقصد رسیدی ؛ خودشان مفهومِ توانستن را به چشم می بینند . و می پذیرند باورهایی فراتر از باورِ آنها هست که به اهدافی فراتر از اهداف آنها می رسد . و یاد می گیرند که بعد از این ، هیچکس را از دریچه ی توان و اعتقادات خودشان قضاوت نکنند . جسورانه بایست و فاتح قله های محال باش ... فراموش نکن ؛ دنیا به آدم های بلند پرواز و اتفاقات تازه نیاز دارد !
کاربر مهمان
1398/09/13 10:10
0
0
آقای دکتر انوری از بهترین های مدیریت کشور هستند.در طول دوران مدیریت ایشان،روزبه پیشرفت زیادی در همه حوزه ها داشت.روزبه در دوران مدیریت ایشان به مردم شناسانده شد،خیرها،داوطلبین،هنرمندان با هنر ارتباط ایشان جذب شدند،ایشان مدیری توانمند، مهربان،دلسوز،خوش فکر بوده و هستند،امیدوارم هر جا هستند موفق و پایدار باشند.برایشان بهترین جایگاههای مدیریت را از خداوند متعال خواستارم.حضور ایشان برای همیشه دردلها وبیمارستان روزبه سبز خواهد ماند.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#