کد خبر: ٩٤٦٤٢/ ١٠:٠٧ - دوشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 1580
چاپ
ارسال به دوست
مدیریت امور مالی, گروه خبری RSS
بازدید تورج فرهادی شهردار منطقه 6 تهران از پروژه در حال ساخت مهدی کلینیک
شهردار منطقه 6 تهران به منظور احداث همراه سرای بیمار و آخرین پیشرفت فیزیکی پارکینگ طبقاتی بیمارستان امام خمینی بهمراه دکتر صادق نیت رئیس بیمارستان، آزاده چترروز مدیر امور مالی دانشگاه و دکتر علی اعتمادیان مدیر عامل‌ پروژه بیمارستانی مهدی کلینیک، از این پروژه بازدید کردند.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی مدیریت امور مالی دانشگاه، روز یکشنبه 26 آبان ماه98، شهردار منطقه 6 تهران، با حضور  دکتر صادق نیت رئیس مجتمع بیمارستان امام خمینی، آزاده چترروز مدیر امور مالی دانشگاه و دکتر علی اعتمادیان مدیر عامل پروژه بیمارستان مهدی کلینیک در راستای احداث همراه سرای بیمار و آخرین پیشرفت فیزیکی پارکینگ طبقاتی بیمارستان امام خمینی، از این پروژه ها دیدن کرد و در بازدید خود هماهنگی های لازم در خصوص نحوه ساخت و بهره برداری همراه سرای بیماران مجتمع بیمارستانی امام خمینی و مرکز طبی کودکان با مسئولان انجام داد.

در ادامه چترروز مدیر مالی دانشگاه بیان کرد: همراه سرای بیمار با کمک خیرین عرصه سلامت و همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران و با همت دکتر پیروز حناچی شهردار تهران و تورج فرهادی شهردار منطقه 6 تهران که دلسوزانه مسائل عرصه سلامت و بهداشت و درمان کشور را دنبال می کنند و یکی از دغدغه های مهم خود را اسکان مناسب برای همراهان بیمار می دانند، احداث می شود.

وی افزود: دانشگاه متعهد است که حداکثر همکاری را در راستای تقویت همراه سرای جوادالائمه تا تکمیل پروژه ی همراه سرای جدید انجام دهد.

آزاده چترروز در خصوص اهداف ایجاد همراه سرای برای همراهان بیمار افزود: هدف از ساخت همراه سرا، برطرف کردن مشکلات اقامت همراهان بیمار و کاهش هزینه های آنان است و امیدارم بتوانیم با احداث فضاها و تجهیزات مناسب موجب کاهش دغدغه بیماران و خانواده هایشان شویم.

شهردار منطقه 6 تهران افزود: مشکلات و معضلات همراهان بیمار بی بضاعت، در سطح منطقه از دغدغه های مهم شهرداری تهران است.

فرهادی افزود: برای شروع ایجاد همراه سرای برای بیماران در منطقه 6 تمام توان را خواهیم گذاشت و همکاری لازم را با دانشگاه علوم پزشکی تهران انجام خواهیم داد.

وی احداث همراه سرای بیمار در منطقه 6 تهران که در راستای برطرف کردن مشکلات اقامت همراهان بیماران و کاهش هزینه های آنان است را در دستور کار خود قرار داد و تاکید داشت: تا احداث همراه سرای بیماران که توسط دانشگاه به نام همراه سرای امین نامگذاری شده است به زودی انجام شود.

خبرنگار و عکاس: محمد پسندیده

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#