کد خبر: ٩٤٦٠١/ ١١:٥٦ - يکشنبه ٢٦ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 932
چاپ
ارسال به دوست
مرکز طبی کودکان, گروه خبری RSS
مراسم افتتاح میز خدمت الکترونیک دانشگاه در بیمارستان مرکز طبی کودکان
میز خدمت الکترونیک دانشگاه در سالن مهارت های بالینی بیمارستان مرکز طبی کودکان افتتاح شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، میز خدمت الکترونیک دانشگاه در مرکز طبی کودکان، روز شنبه 25 آبان 98 با حضور دکتر ماشاله ترابی رئیس دبیرخانه مرکزی، میزخدمت و اتوماسیون اداری دانشگاه، هیئت همراه و دکتر کاظم رهنما مدیر بیمارستان، دکتر مسعود موحدی معاون آموزشی، رحیم محمودی رئیس امور اداری، نازیلا خلیل زاده مدیر پرستاری و جمعی از کارکنان در سالن مهارت های بالینی افتتاح شد.
در ابتدای مراسم دکتر رهنما ضمن خوش آمدگویی و اظهار خرسندی از افتتاح میز خدمت در مرکز طبی کودکان، از اهمیت الکترونیک شدن خدمات و به دنبال آن بالا رفتن سطح کیفیت خدمت رسانی سخن گفت.
سپس دکتر ترابی اهداف دانشگاه از راه اندازی میز خدمت الکترونیک را بیان کرد و گفت: این سامانه به منظور ارائه خدمات به موقع، سریع و آسان به مراجعه کنندگان طراحی و راه اندازی شده  و به گونه ای است که برای ثبت درخواست و پیگیری آن نیازی به حضور فیزیکی افراد نیست.
وی افزود: همچنین با صرفه جویی در زمان، هزینه و افزایش سرعت پاسخگویی، به ارتقای سطح کیفیت خدمات نیز کمک می کند. امید است با راه اندازی این سامانه قدم بزرگی برای خدمت رسانی به مراجعان برداریم.
در ادامه گردش کار میز خدمت به صورت آزمایشی به حاضران آموزش و به پرسش های مطرح شده پاسخ داده شد.
سپس میز خدمت مرکز طبی کودکان به طور رسمی افتتاح شد. 
خبرنگار و عکاس: لیلا یوسفی

 

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#