کد خبر: ٨٣٩٣١/ ٠٩:٤٦ - شنبه ٢٢ دی ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 88
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
برگزاری چهارمین دوره کارگاه آموزشی شاگرد پروری Mentoring در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
چهارمین دوره کارگاه آموزشی شاگرد پروری Mentoring باهدف تربیت پزشکان و مدرسین پزشکی بهتر برای آینده طراحی‌شده است و جنبه‌های مختلف شاگرد پروری در آموزش بالینی را تشریح می کند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، چهارمین دوره کارگاه آموزشی شاگرد پروری Mentoring با حضور اعضای هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در سالن شورای ریاست مجتمع برگزار شد.
این کارگاه که باهدف تربیت پزشکان و مدرسین پزشکی بهتر برای آینده طراحی‌شده است و جنبه‌های مختلف شاگرد پروری در آموزش بالینی را تشریح کند.
 در ادامه در مورد نحوه‌ی اجرایی شدن منتورینگ در بخش‌های بالینی بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت.
مدرسین این کارگاه دکتر ستاره اخوان، دکتر سید حسن امامی رضوی، دکتر عرفان امینی، دکتر فرامرز کریمیان، دکتر امیر کشوری، دکتر فاطمه کیخا، دکتر بابک میرزا شاهی و دکتر مجتبی میری بودند که در رابطه با موضوعات ذکرشده سخنرانی کردند.
لازم به ذکر است کارگاه آموزشی شاگرد پروری Mentoring یکی از مجموعه کارگاه‌هایی است که از سال 1394 توسط دفتر توسعه آموزش مجتمع بیمارستان امام خمینی (ره) هرسال یک نوبت جهت اعضای هیئت‌علمی برگزار می‌شود.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد