کد خبر: ٨٣٧٥٦/ ١١:١٦ - يکشنبه ١٦ دی ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 3851
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
قدردانی رئیس دانشگاه از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند دکتر غلامرضا پورمند
دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه در نامه ای از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند دکتر غلامرضا پورمند قدردانی کرد.

متن نامه به این شرح است:

جناب آقای دکتر غلامرضا پورمند
استاد محترم دانشگاه
با سلام و احترام
 مسئولیت‌پذیری و تلاش اعضای هیأت علمی در عرصه‌های آموزش، پژوهش و ارایه خدمات درمانی، بدون تردید یکی از مهمترین عوامل پیشرفت دانشگاه علوم پزشکي تهران در دوره حیات پربرکت آن بوده است.
 در این میان برخی از اساتید با پشتکاری جدی و همتی رفیع پا را فراتر گذاشته و با تلاشی مضاعف در گسترش مرزهای دانش قدم برداشته و اقدامات نوآورانه‌ای در ارائه خدمات سلامت انجام داده‌اند. جنابعالی در طی عمر پربرکت بیش از هفت دهه خود که حدود چهار دهه آن را در این دانشگاه به خدمت اشتغال داشته‌اید گسترش دهنده خدمات نوین و ارزشمندی در حوزه ارولوژی بوده‌اید که ثمره شیرین آن تا سال های طولانی در ایران عزیز ساری و جاری خواهد بود.
 لازم می‌دانم اکنون که به افتخار بازنشستگی نائل شده‌اید از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند جنابعالی در طی دوره خدمتی تقدیر و تشکر نمایم و توفیق روزافزون جنابعالی در کلیه شئون زندگی را از درگاه خداوند متعال خواستارم و در پایان امیدوارم دانشگاه و نظام آموزش و پژوهش سلامت کشور همچنان بتواند از تجارب و توانمندی های ارزنده شما بهره‌مند گردد.
دكتر عباسعلی کریمی
رئيس دانشگاه
 
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/10/17 12:38
0
0
همت بلنددار که مردان رورگار از همت بلند به جایی رسیده اند
کاربر مهمان
1397/10/17 8:6
0
0
استاد ارجمند جناب دکتر پورمند تبریک به شما برای رسیدن به این مرحله از کار دانشگاهی. مطمئنم بعنوان یک پژوهشگر فعال روال کاری خود را کنار نخواهید گذاشت. شاید فرصتهای بیشتری در این دوره جدید داشته باشید که برکاتش بیشتر از گذشته باشد. به هر روی آرزوی سلامتی برای اساتید بزرگوار جناب دکتر پورمند و جناب دکتر کریمی دارم.
کاربر مهمان
1397/10/16 12:58
0
0
با سلام و احترام و تشکر از دکتر کریمی به پاس پاسداشت اسوه های علم و اخلاق و آرزوی سلامت و بهروزی برای دکتر پورمند به دلیل حکیم بودن
کاربر مهمان
1397/10/16 12:1
0
0
جناب اقای دکتر پورمند عزیز دوران بازنشستگی نقطه اوج فرهیختگی است بازنشستگی مبارک
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد