کد خبر: ٨٢٦١٦/ ١٤:٠٧ - پنج شنبه ١٥ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 177
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان بهارلو
برگزاری کمیته اقتصاد درمان، دارو و تجهیزات پزشکی در مرکز آموزشی درمانی بهارلو
رئیس مرکز آموزشی درمانی بهارلو، در کمیته اقتصاد درمان، ضمن تاکید بر امکان انجام دیالیز بر بالین بیمار در بخش های ویژه، خواستار اقتصاد سنجی آن توسط مسئول واحد تجهیزات پزشکی شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهارلو، کمیته اقتصاد درمان، دارو و تجهیزات پزشکی روز چهارشنبه 14 آذر ماه سال جاری با حضور دکتر موسوی موحد، رئیس و داود پناهی، مدیر بیمارستان تشکیل شد.
در این کمیته میترا غفاری، مسئول واحد تجهیزات پزشکی و دبیر کمیته پس از بررسی مصوبات کمیته ماه گذشته، دستورات جلسه آذر ماه را قرائت کرد. 
در خصوص درخواستهای گروه ارولوژی، با خرید دستگاه های رزکتوسکوپ و لیتولاپالکسی موافقت شد. هم چنین نیازسنجی تجهیزات واحد  CSR و سیستم های اندوویژن با حضور مسئولین بررسی شد. 
در ادامه با بررسی نیاز بیمارستان به یک دستگاه رادیولوژی و امکان بکارگیری آن برای بیماران اورژانس مقرر شد مسئول تجهیزات پزشکی با بیمارستان آرش در این خصوص مذاکره کند. 
در این جلسه سعید آزادی، کارپرداز واحد تجهیزات پزشکی، پس از ارائه نتایج امکان سنجی انجام دیالیز بر بالین بیمار، در خصوص دستگاه های RO پرتابل به بررسی مارک و مدل دستگاههای مختلف پرداخت.

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج




سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد