کد خبر: ٨٢٦١٢/ ١٠:١٥ - پنج شنبه ١٥ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 209
چاپ
ارسال به دوست
مرکز قلب تهران, گروه خبری RSS
برگزاری مسابقات ورزشی در مرکز قلب تهران
به مناسبت اربعین حسینی (ع) و هفته بسیج یک دوره مسابقه والیبال، فوتسال و فوتبالدستی در مرکز قلب تهران برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مرکز قلب تهران به مناسبت اربعین امام حسین (ع) یک دوره مسابقه والیبال 5 نفره و فوتسال 4 نفره در زمین ورزشی مرکز قلب تهران برگزار شد که در رشته والیبال 10 تیم و در رشته فوتسال 14 تیم از واحدهای مختلف بیمارستان شرکت داشتند و در نهایت بعد از برگزاری بازی های مقدماتی و نهایی، در رشته والیبال تیم های ترکمن صحرا از کادر درمان، امور مالی از کادر اداری و تأسیسات از واحد فنی مهندسی به ترتیب  مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
در رشته ورزشی فوتسال نیز پس از برگزاری دوره های مقدماتی و نهایی، تیم تأسیسات از واحد فنی مهندسی، تیم انتظامات از واحد امور عمومی و تیم خدمات از واحد امور عمومی به ترتیب حائز مقام های اول تا سوم شدند.
به دنبال همین مسابقات و با توجه به فرا رسیدن هفته بسیج یک دوره مسابقه فوتبالدستی نیز تحت عنوان جام هفته بسیج در سالن ورزشی مرکز قلب تهران با حضور 19 تیم برگزار شد. 
در این بازی ها که در قالب تیم های 2 نفره انجام شد، تیم مدارک پزشکی از کادر اداری مقام اول را از آن خود کرد، تیم تصویر برداری از کادر پاراکلینیک حائز رتبه دوم شد و تیم ترخیص از واحد امور مالی به مقام سوم رسید. 
در پایان این مسابقات از رتبه های برتر به وسیله لوح یاد بود و جوایز اهدایی با حضور مدیر مرکز دکتر حاجی قاسمی، مسئول روابط عمومی و مسئولان واحدهای بیمارستانی تقدیر به عمل آمد.

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد