کد خبر: ٨٢٣٣٩/ ١٠:١٢ - چهارشنبه ٧ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1640
چاپ
ارسال به دوست
مدیریت امور مالی, گروه خبری RSS
نشست مشترک معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه با روسای و مدیران بیمارستان های تابعه
نشست مشترک دکتر بیگلر معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه با روسای و مدیران مراکز آموزشی و درمانی تابعه با محوریت' بررسی وضعیت پیشرفت پروژه های هتلینگ و تخصیص بخش دوم منابع به مراکز درمانی' برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مدیریت امور مالی؛ در نشست مشترک معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه و روسای بیمارستان ها که روز سه شنبه 6 آذرماه 97 در سالن شورا ساختمان مرکزی دانشگاه برگزار شد؛ دکتر محمود بیگلر معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه، به ارائه گزارشی از فرآیندهای پروژه های نیمه تمام، وضعیت مالی و موجود بیمارستانها پرداخت و گفت: با حمایت و مشارکتی که در سطح دانشگاه شکل گرفته، قطعاً با قدری تحمل و درک متقابل، می توان بستر توسعه های جدید را در دانشگاه ایجاد کرد، همچنین در قالب اطلاعات کامل و درست به وزارت متبوع می توانیم  به تخصیص بخش دوم منابع به مراکز و همچنین دستاوردهای چشمگیری در سطح دانشگاه دست یابیم.
در ادامه روساء و مدیران بیمارستان های ( مجتمع بیمارستانی امام، فارابی، بهارلو، مرکز طبی کودکان، مجتمع بیمارستانی امیراعلم، رازی، ضیائیان، آرش، شریعتی، یاس، روزبه، بهرامی و سینا ) به ارائه گزارش اقدامات انجام شده و پیشرفت پروژه های ارتقاء هتلینگ مراکز خود پرداختند.
سپس در ادامه مقرر شد؛ با هماهنگی های آزاده چترروز و مهندس بهزاد مکری مدیران امور مالی و دفتر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه در جهت اقدامات مصوب شده پیگیری های لازم انجام شود و در جلسه آتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی موارد بررسی و در نهایت آخرین منابع به بیمارستان ها تخصیص داده شود. 
خبرنگار: الهام علی
عکاس: جمشید ربیعی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/09/10 14:8
0
0
سلام و عرض ادب و تشکر از اطلاع رسانی روابط عمومی
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد