کد خبر: ٨٢١٢٥/ ١٠:٣٠ - سه شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 654
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پزشکی
بازدید دانش آموزان مدارس بین المللی و تطبیقی چند کشور خارجی از دانشکده پزشکی
دانش آموزان مدارس بین المللی و تطبیقی از کشورهای بنگلادش، نیجریه، پاکستان، امارات، جمهوری چک، سریلانکا، ژاپن، لهستان، مراکش و هلند از دانشکده پزشکی بازدید کردند.

  به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی به نقل از معاونت بین الملل دانشکده، روز یکشنبه 27 آبان 97 گروهی از دانش آموزان مدارس بین المللی و تطبیقی از کشورهای بنگلادش، نیجریه، پاکستان، امارات، جمهوری چک، سریلانکا، ژاپن، لهستان، مراکش و هلند از دانشکده پزشکی بازدید کردند.
دانش آموزان از گروه سنی 13 تا 17 سال بودند که جهت آشنایی با نحوه انتخاب رشته به دانشگاه علوم پزشکی تهران آمده بودند. در ابتدای این بازدید کلیپی از معرفی دانشگاه علوم پزشکی تهران برای دانش آموزان به نمایش گذاشته شد. نظری و سیدحسنی کارشناسان بین الملل دانشگاه روش ثبت نام و ادامه تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی تهران را توضیح دادند و به سوالات دانش آموزان در این زمینه پاسخ دادند. در ادامه دکتر رضایی و صنعت خانی، معاون و کارشناس بین الملل دانشکده پزشکی توضیحاتی درخصوص دانشکده پزشکی و شرایط دانشجویان بین الملل در رشته های پزشکی دادند و دانش آموزان را در بازدید از فضا و محوطه دانشکده پزشکی همراهی کردند.
انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد