کد خبر: ٨٢١١٥/ ٠٨:٥٤ - سه شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 274
چاپ
ارسال به دوست
مرکز قلب تهران
نشست شهردار ناحیه 4 منطقه 6 با رئیس مرکز قلب تهران
دکتر داودی شهردار ناحیه 4 و هیئت همراه در مرکز قلب تهران حضور پیدا کردند و در مورد مسائل مختلف به گفتگو پرداختند.

گالری عکس
شهردار جدید ناحیه 4 منطقه 6 تهران دکتر داودی و هیئت همراه عصر روز دوشنبه 28 آبان 97 با دکتر پورحسینی رئیس مرکز قلب دیدار و گفتگو کردند.
در این نشست صمیمی که مدیر بیمارستان، دکتر حاجی قاسمی، مسئول مهندسی پزشکی و مسئول روابط عمومی نیز حضور داشتند اهم مسائل مربوط به حوزه شهرداری و ارتباط این دو مرکز خدماتی مورد بررسی قرار گرفت.
در ابتدای این دیدار دکتر پورحسینی اهم توانایی ها و قابلیت های مرکز قلب از جمله بحث تمام وقتی، خود گردانی، اعمال جراحی و خدمات درمانی، آموزشی و تحقیقاتی را به سمع حضار رساند. در ادامه رئیس مرکز موضوع کمبود فضای اورژانس و خریداری املاک مجاور راه ورودی در ضلع جنوبی بیمارستان و نیاز به همکاری هرچه بیشتر شهرداری جهت واگذاری راه منتهی به اورژانس مرکز را مطرح و سبقه کارهای انجام یافته برای افزایش فضاهای فیزیکی اورژانس را بازگو کرد و دکتر داودی قول هرگونه همکاری فی مابین را داد.
در ادامه دکتر حاجی قاسمی در خصوص دفع بهداشتی زباله های بیمارستانی و حمل و نقل و جمع آوری آنها و نیاز به کمک و مساعدت هرچه بیشتر شرکت های حمل کننده زباله های بیمارستانی و مشکلات پیش رو مطالبی را ارائه و برای همکاری هرچه بیشتر قول مساعد از طرف شهردار ناحیه 4 داده شد.
توضیح اینکه شهردار جدید ناحیه که اخیراً منصوب شده است برای آشنایی با مسئولین بیمارستان مرکز قلب که از مکان های واقع شده در حیطه شهرداری منطقه 6 تهران می باشد به این نشست صمیمانه مبادرت ورزیده است.
عکس: بلورفروش
خبر: اسماعیلی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد