کد خبر: ٨٠٠٤٠/ ١٦:٢٢ - سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 8685
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
اطلاعیه مهم دانشجویی رفاهی در خصوص دانشجویان ورودی مهرماه 1397
در پی ثبت نام آموزشی دانشجویان ورودی جدید، معاونت دانشجویی دانشگاه ضمن تبریک به خاطر کسب این موفقیت بزرگ و پذیرش در بزرگترین دانشگاه علوم پزشکی کشور و به منظور آگاهی دانشجویان و نحوه استفاده و بهره مندی از خدمات دانشجویی فرهنگی، اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، در این اطلاعیه، نکات قابل توجه ای برای دانشجویان جدید به شرح زیر آمده است:
الف) تسهیلات رفاهی: تمامي دانشجويان مي­بايست جهت دریافت تسهیلات رفاهی و خوابگاهی، سند تعهدنامه محضري ارائه دهند. لذا در این خصوص رعایت مراحل زیر الزامی است:
1- دریافت فرم تعهد محضری از سایت http://vsca.tums.ac.ir/files/taahod-mahzari.pdf
2- تكميل در يكي از دفاتر اسناد رسمي در سراسر كشور (قابل ذکر است مهر و امضای دفتر اسناد رسمی در فرم اولیه مورد قبول نمی باشد.)
3- تطبیق فرم تنظیم شده با سند دریافتی از دفاتر اسناد رسمی به عهده دانشجو می باشد (قبل از امضا سند در دفتر اسناد رسمی، محتویات سند با فرم مذکور توسط متعهد دقیقا کنترل و سپس امضا شود)
نکته مهم: خواهشمند است دانشجویان در خصوص کنترل سند محضری توجه لازم را مبذول دارند. در صورت وجود هرگونه مغایرت سند با فرم نمونه، دانشجو به مدت یک سال از خوابگاه و تسهیلات رفاهی دیگر محروم می شود.
4- ارسال اسکن سند تعهد محضری در سایت درخواست اسکان خوابگاه برای متقاضیان خوابگاه ضروری است.
5- اصل سند تعهد محضری را همراه با کپی جواز کسب یا حکم کارگزینی کارمند ضامن، به امور دانشجویی دانشکده خود تحویل و تصویر آن را نزد خود نگاه دارید.
6- در نیمه اول آبان ماه 1397 به سایت http://refah.tums.ac.ir  مراجعه و اطلاعات مرتبط با سند تعهد محضری را در سایت مذکور تکمیل کنید.

ب) کارت دانشجویی: برای تمامي دانشجويان كارت دانشجويي هوشمند صادر می شود كه براي استفاده از امكاناتي نظير: تردد به محیط دانشگاه، اماکن ورزشی، خوابگاه، رزرو غذاي دانشجويي و ... مورد نياز است. هزینه كارت دانشجويي هوشمند، مبلغ 150.000 ريال است که در ثبت نام به صورت الکترونیکی دریافت می شود. زمان و مكان تحويل كارت هاي دانشجويي متعاقباً از طريق کانال اطلاع رسانی دانشجویان جدیدالورود یا  وبسايت معاونت دانشجویی دانشگاه  http://vsca.tums.ac.irاطلاع رساني خواهد شد.

ج) اسکان در خوابگاه: دانشجویان مقاطع عمومی (به جز شبانه، میهمان، انتقالی، بورسیه، شهریه پرداز و ساکنین استان­های تهران و البرز) در صورت نیاز به خوابگاه می­توانند پس از دریافت شماره دانشجویی در بازه زمانی تعریف شده به وب سایت http://eskan.tums.ac.ir مراجعه و نسبت به ارسال تقاضای خوابگاه اقدام کنند. لازم به ذکر است پس از پایان مهلت ثبت نام، مدیریت امور خوابگاه‌ها نسبت به تعیین خوابگاه متقاضیان واجد شرایط اقدام کرده و نتیجه در قسمت سابقه سکونت سایت مذکور قابل مشاهده خواهد بود.
بدیهی است ثبت نام به منزله درخواست خوابگاه است و مدیریت امور خوابگاه ها بر اساس امکانات و آئین نامه های موجود، پس از بررسی در صورت داشتن فضای خالی به شما خوابگاه اختصاص خواهد داد. افرادی که به آنها خوابگاه اختصاص می گیرد، می توانند به آدرس خوابگاه معرفی شده مراجعه کنند، برای سکونت در خوابگاه لازم است وسایل شخصی مانند تشک، پتو، بالش، ملافه و ... را به همراه داشته باشند.
عدم ثبت نام در مهلت مقرر به منزله انصراف از خوابگاه تلقی و حداقل در نیم سال اول 98-97 به شما خوابگاه تعلق نمی گیرد.
به استناد آیین نامه اسکان، سکونت دانشجویان در تعطیلات تابستان و نوروز در خوابگاه‌ها اکیداً ممنوع است. برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در صورت ثبت پروپوزال، فقط برای یک بار بعد از ترم چهارم، درخواست خوابگاه تابستانه قابل بررسی در شورای اسکان است.
تذکر: ارسال فرم تعهد محضری مطابق بند یک اطلاعیه معاونت دانشجویی در سامانه اسکان خوابگاه الزامی است و همچنین دانشجویان دختر می­بایست ضمن دریافت فرم معرفی محارم از سایت اسکان مدیریت امور خوابگاه ها، نسبت به تأیید و امضای والدین محترم، اسکن و ارسال آن اقدام کنند.
دانشجویان مقاطع تخصصی (Ph.D و دستیاری) متقاضی خوابگاه، در صورت وجود ظرفیت، امکانات و مقدورات، پس از درخواست از طریق سامانه اسکان، مراجعه حضوری به مدیریت امور خوابگاه ها و اخذ معرفی‌نامه، می توانند از خوابگاه (با پرداخت هزینه مصوب) بهره­مند شوند.

د) غذای دانشجویی: در صورت تمايل به استفاده از غذاي دانشجويي مي توانيد پس از دریافت شماره دانشجویی به وبسايت http://food.tums.ac.ir مراجعه و طبق راهنما نسبت به شارژ حساب كارت و رزرو غذاي هفته هاي بعد اقدام کنید. (در هنگام رزرو اینترنتی حتماً به تاریخ رزرو دقت کنید)
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید آیین نامه تغذیه دانشجویان را مطالعه کنید.
تذکر1: رزرو غذا براي هفتۀ بعد فقط از روز شنبه تا سه شنبه هر هفته ميسر است.
تذکر2: تهیه و توزیع غذا فقط بر اساس آمار رزرو شده انجام خواهد شد.
تذکر3 : وعده غذایی رزرو شده فقط در همان سلف سرویس که رزرو انجام گرفته قابل تحویل است.
تذکر4 : رزرو و تحویل شام و صبحانه فقط برای دانشجویان ساکن خوابگاه امکان پذیر است.
تذکر5: در سلف دانشکده پزشکی، تا قبل از دریافت کارت دانشجویی هوشمند، می توانید با استفاده از وب کیوسک، ژتون کاغذی وعده رزرو شده را چاپ کرده و غذای خود را تحویل بگیرید.
تذکر 6: دانشجویانی که موفق به رزرو غذا نشوند تنها در صورت اضافه بودن غذا در وعده ناهار می توانند از ساعت 13:45 تا 14 با مراجعه به مسئول سلف و خرید غذا به صورت روزفروش، غذا دریافت کنند.
تذکر 7:  با توجه به محدودیت تعداد غذا و از آنجا که پیش بینی های صورت گرفته بر اساس تعداد غذای رزرو شده، انجام می­پذیرد، در صورت عدم رزرو، از مراجعه به مسئول سلف قبل از زمان اعلام شده روزفروش اجتناب کنید.

توضیح اینکه: معاونت دانشجویی دانشگاه در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، کانال اطلاع رسانی و استقبال ویژه از دانشجویان جدیدالورود را به نشانی https://Gap.im/TUMS_Students97 راه اندازی کرد و دانشجویان جدیدالورود با عضویت در این کانال می توانند از جدیدترین اطلاعات مرتبط مطلع شوند.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/07/01 19:59
0
0
باسلام.کی واسه ثبت نام باید اقدام کنیم؟وکی کلاسا شروع میشه
کاربر مهمان
1397/06/31 9:41
0
1
واسه دانشجویان پردیس خودگردان خوابگاه تعلق میگیرد؟
کاربر مهمان
1397/06/30 12:34
0
0
مهلت ثبت نام خوابگاه تا جه زمانیه؟
کاربر مهمان
1397/06/30 11:48
0
0
با سلام و ضمن آرزوی قبولی عزاداری شما عزیزان شهریه رشته دندان پزشکی برای اتباع خارجی چقدر است؟
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد