کد خبر: ٨٠٠٢٢/ ١٠:٤٨ - سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1139
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پيراپزشكي
انتصاب امیرحسین علامی، دانشجوی دانشکده پیراپزشکی به‌عنوان عضو دانشجویی در شورای نظارت بر فعالیت انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه
دکتر کریمی در حکمی امیرحسین علامی دانشجوی علوم آزمایشگاهی دانشکده پیراپزشکی را به‌عنوان عضو دانشجویی در شورای نظارت بر فعالیت انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه منصوب کرد.

 به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی، دکتر کریمی در حکمی امیرحسین علامی دانشجوی علوم آزمایشگاهی دانشکده پیراپزشکی به‌عنوان عضو دانشجویی در شورای نظارت بر فعالیت انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه منصوب کرد.
متن حکم به شرح زیر است:
جناب آقای امیرحسین علامی
دانشجوی محترم مقطع کارشناسی علوم آزمایشگاهی
با سلام و احترام
بر اساس ماده 17 آیین‌نامه انجمن‌های علمی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی کشور و تبصره 1 این ماده ابلاغی به شماره 598/600/د مورخ 24/3/94، بدین‌وسیله جنابعالی به‌عنوان عضو دانشجویی در شورای نظارت بر فعالیت انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه منصوب می‌گردید. بی‌شک حمایت و تقویت همه‌جانبه و برنامه‌ریزی برای فراهم نمودن زمینه‌های مناسب برای فعالیت‌های علمی و کارگروهی، افزایش مهارت‌های علمی و بهره‌گیری از توانمندی و خلاقیت دانشجویان در تحقق پیشرفت علمی و نهضت تولید علم و جنبش نرم‌افزاری و ایجاد کارآفرینی باید سرلوحه این شورا قرار گیرد.
دکتر عباسعلی کریمی
رییس دانشگاه

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد