کد خبر: ٧٨٤١٧/ ١٢:٤٧ - شنبه ٢٣ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1419
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو, گروه خبری RSS
سومین جلسه کمیته دارو و تجهیزات و لوازم پزشکی ستاد تحول سلامت دانشگاه برگزار شد
سومین جلسه کمیته دارو و تجهیزات و لوازم پزشکی ستاد تحول سلامت دانشگاه با هدف راهکارهای کاهش هزینه های بیمارستانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو، سومین جلسه کمیته دارو و تجهیزات و لوازم  پزشکی ستاد تحول سلامت دانشگاه روز چهارشنبه 20 تیر ماه ۹۷ با حضور دکتر منان حاجی محمودی معاون غذا و دارو، دکتر محمدرضا رویینی رییس داروخانه های بیمارستانی دانشگاه و مدیران و کارشناسان معاونت غذا و دارو، برخی از مدیران داروخانه های بیمارستانی و نماینده دفتر فناوری اطلاعات دانشگاه در محل ساختمان شماره 2 داروخانه های دانشکده داروسازی برگزار شد. 
در این جلسه ادامه مباحث پیرامون تجهیزات مشمول دستورالعمل فراوری مجدد تجهیزات پزشکی و نیز تجهیزات گران قیمت بیمارستان ها مطرح شد.
همچنین اقلام هتلینگ و سایر اقلامی که توسط مجموعه داروخانه های بیمارستانی برای بیمارستانها خریداری می شود، مورد بررسی قرار گرفت و گزارش های وضعیت هزینه کرد اقلام هتلینگ در بیمارستانها بر اساس سقف ریالی 90 درصد سال گذشته ارائه شد و حاضرین در جلسه به بحث و تبادل نظر پیرامون موضعات مطرح شده پرداختند.

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد