کد خبر: ٧٨٤٠٦/ ١٢:٠٧ - شنبه ٢٣ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1749
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی, گروه خبری RSS
قدردانی از زحمات کمک بهیاران برگزیده مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
به‌منظور تشویق همکاران کمک بهیار مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، از ابتدای سال 97 هرماه به بیست‌ برگزیده این حوزه با توجه به معیارهای اعلام‌شده جوایزی اهدا خواهد شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، نخستین جلسه قدردانی از زحمات کمک بهیاران برگزیده مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در طی فصل بهار 1397، با حضور دکتر صادق نیت رئیس، مرادی دلیر مشاور و رئیس دفتر ریاست مجتمع، آریاملو سرپرست مدیریت پرستاری و جمعی از برگزیدگانِ کمک بهیار این مرکز، یکشنبه 10 تیر 97 برگزار شد.
در این مراسم دکتر صادق نیت ضمن قدردانی از زحمات متعهدانه همکاران برگزیده، با اشاره به وجود چالش‌ها و سختی‌هایی در امر پرداختی پرسنلی اظهار داشت: اولویت نخست رئیس محترم دانشگاه و معاونین ایشان، بهبود وضعیت پرداختی به پرسنل است که در این راه با تلاش بسیار، گشایش‌هایی را ایجادشده است. در این میان وظیفه ما به‌عنوان تیم درمانی، تمرکز بر ارائه خدمات درمانی با بهترین کیفیت همراه باروی خوش و سرعت مناسب است.
وی افزود: تدابیری جهت بهینه‌سازی و ارتقای عملکرد همکاران کمک بهیار داریم که امید است دفتر پرستاری با اجرای آن‌ها، توانمندی نیروهای ارزشمند حوزه‌ی درمان را دوچندان کند.
سپس همکاران کمک بهیار برگزیده، به بیان نظرات و چالش‌های فعالیت خود پرداختند.
آریاملو در توضیحاتی معیارهای انتخاب افراد برگزیده را، دفعات ارائه خدمات اولیه پرستاری، برخورد و ارتباط مناسب با مراجعه‌کنندگان و انجام به‌موقع و صحیح وظایف واگذارشده عنوان کرد.
توضیح اینکه به‌منظور تشویق همکاران کمک بهیار، از ابتدای سال 97 هرماه به بیست‌ نفر از برگزیدگان این حوزه با توجه به معیارهای اعلام‌شده جوایزی اهدا خواهد شد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد