کد خبر: ٧٧٧٩٥/ ١٤:٤٥ - چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 529
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
برگزاری جلسه هماهنگی آموزشی کارشناسان بهداشت حرفه‌ای صنایع در شهرستان اسلامشهر
واحد بهداشت حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر جلسه هماهنگی آموزشی کارشناسان بهداشت حرفه‌ای صنایع را برگزار کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، این جلسه با حضور کارشناسان بهداشت حرفه‌ای صنایع چهارشنبه 30 خرداد ۹7 در سالن اجتماعات شبکه برگزار شد.
در ابتدای جلسه فرم‌های گزارش شناسایی و ارزیابی ریسک فاکتورهای ارگونومی و اقدامات اصلاحی ارگونومی و مستندات مربوطه بین کارشناسان توزیع شد. سپس مهندس عباسعلی چمنی، کارشناس مسئول واحد بهداشت حرفه‌ای شبکه در خصوص مطالبی هم چون نحوه تکمیل فرم‌های ارگونومی، لزوم جمع‌آوری و ارائه مستندات در خصوص چک‌لیست پایش کارشناسان بهداشت حرفه‌ای صنایع در حین بازدید بازرسان شبکه بهداشت، عدم واگذاری انجام اندازه‌گیری عوامل زیان‌آور محیط کار به مرکز تحقیقات وزارت کار با توجه به عدم امکان ثبت  نتایج در سامانه جامع بازرسی و عدم‌تأیید معاینات شاغلین انجام‌شده توسط پزشکان دارای مجوز واحد کاری و مطب در صورت عدم ثبت نتایج در سامانه جامع بازرسی توضیحات لازم را ارائه داد.
در پایان نیز ساناز پیر ایرانی، کارشناس سلامت روان واحد سلامت روانی – اجتماعی شبکه کلاس آموزشی با موضوع روان‌شناسی در صنعت با سرفصل تعریف استرس شغلی و انواع آن، علل ایجاد استرس شغلی، علائم استرس شغلی، مدیریت و پیشگیری از استرس، افسردگی و فرسودگی شغلی برگزار کرد.
خبر: خورسندفرد
عکس: بیاتی نیاز

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد