کد خبر: ٧٧٧٩٤/ ١٤:١٩ - چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 647
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
گروه هم سُرایان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران بزودی تمرینات خود را آغاز می کند
مدیریت امور هنری و فوق برنامه دانشگاه در راستای حمایت از فعالیت های هنری، فرهنگی و اجتماعی دانشجویان، اقدام به تشکیل گروه هم سُرایان (کُر) دانشجویان دانشگاه کرده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، مدیریت هنری و فوق برنامه در این راستا با هدف جلب دانشجویان مستعد و هدایت استعدادهای هنری در مسیری سالم و پویا، روز سه شنبه 29 خردادماه از ساعت 16 تا 18 نخستین همنشینی این گروه را در سالن مطالعات فرهنگی معاونت دانشجویی برگزار کرد.
در این نشست ابتدا مرجان چاهیان (رهبر گروه کر) و از فعالان عرصه موسیقی به دانشجویان شرکت کننده گفت: هدف از تشکیل گروه کُر دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران، به کارگیری نیروهای جوان و مستعد در راستای تشکیل گروه همخوانی و آماده سازی آنها بر
ای اجرا در مناسبت های دانشگاهی است.
وی افزود: هرساله در دانشگاه برنامه های متنوعی برای دانشگاهیان برگزار می شود که شما نیروهای جوان دانشجو می توانید این جشن ها و برنامه ها را با اجراهای خوب پوشش دهید و همچنین می توانیم در جشنواره های مختلف که از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود، شرکت کنیم. توضیح اینکه، تمامی دانشجویان علاقمند به فعالیت در گروه کر دانشجویان، آزمون تست صدا دادند و اعضای گروه قرار است بزودی تمرینات خود را زیر نظر مرجان چاهیان در دانشگاه آغاز کنند.
علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به مدیریت امور هنری و فوق برنامه دانشگاه به آدرس خیابان انقلاب، خیابان قدس، ساختمان 21، طبقه ششم مراجعه کنند.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد