کد خبر: ٧٣٨٤٠/ ١٣:١٠ - چهارشنبه ٢٧ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1327
چاپ
ارسال به دوست
مرکز طبی کودکان, گروه خبری RSS
رئیس بیمارستان مرکز طبی کودکان با اعضای هیئت علمی این مرکز دیدار کرد
دکتر شروین بدو با اعضای هیئت علمی در سالن امید بیمارستان مرکز طبی کودکان دیدار کرد.

گالری تصاویر

به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، جلسه دیدار رئیس بیمارستان با اعضای هیئت علمی روز سه شنبه بیست و ششم دی ماه 1396 در سالن امید برگزار شد.
در این جلسه دکتر بدو ابتدا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دکتر یلدا و دکتر صابونی از حضور دکتر ولی زاده از پیشکسوتان طب کودکان کشور در این جلسه تشکر کرد؛ همچنین ارتقا دکتر عباسی به مرتبه دانشیاری و دکتر رضایی به مرتبه استادی را تبریک گفت سپس از زحمات شبانه روزی اساتید بیمارستان تشکر کرد.
در ادامه گزارشی از اجرای طرح تحول سلامت، وضعیت مالی بیمارستان، شلوغی اورژانس، ترخیص بیماران، حضور اساتید در کشیک اورژانس، کشیک دستیاران، درآمد بیمارستان، نحوه افزایش آن و مخارج بیمارستان ارائه شد.
یکی دیگر از موضوعات مورد بحث جذب خیرین در قالب موسسه خیریه بیمارستانی بود.
در ادامه دکتر اشرفی برگزاری دومین جشنواره آموزشی و پژوهشی در اسفند ماه 96 را به اطلاع همکاران رساند. دکتر سلطانی در مورد اعمال جراحی نیازمند خون صحبت کرد. دکتر شمس در خصوص برگزاری کارگاه اخلاق با امتیاز فرهنگی و توانمندسازی و برگزاری cpc ماهیانه و پرهیز از درخواست آزمایشات تکراری صحبت کرد. دکتر اسحاقی از زحمات کارکنان درمانگاه برای ساماندهی نوبت دهی و مراجعه بیماران تشکر کرد.
در ادامه سایر اساتید نظرات خود را ارائه کردند. این جلسه با پذیرایی ناهار و عکس یادگاری با استاد ولی زاده به پایان رسید.
خبر: لیلا یوسفی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد