کد خبر: ٧١٦٩٠/ ١١:٠١ - دوشنبه ١ آبان ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1421
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو
تقدیر دکتر بیگلر از مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه تهران
دانشگاه علوم پزشکی تهران در برنامه ارزیابی عملکرد سال95 سازمان غذا و دارو در حوزه تجهیزات پزشکی موفق به کسب مقام دوم در بین دانشگاههای علوم پزشکی سطح یک نائل شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا ودارو، دکتر محمود بیگلر مدیر کل امور تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارودر نامه ای از مهندس محمد حسین درویش، مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه تهران به مناسبت دریافت کسب مقام دوم در برنامه ارزیابی عملکرد سال 95 سازمان غذا و دارو در حوزه تجهیزات پزشکی در بین دانشگاه های علوم پزشکی سطح یک تقدیر کرد.
متن تقدیر به شرح زیر است:
جناب آقای مهندس محمد حسین درویش مدیرمحترم  تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهرانبا تلاش صادقانه و صمیمانه جنابعالی و کارشناسان محترم آن اداره در برنامه ارزیابی عملکرد سال 1395 سازمان غذا و دارو در حوزه تجهیزات پزشکی و ملزومات پزشکی به کسب مقام دوم در بین دانشگاههای علوم پزشکی سطح یک نائل شدید. لذا وظیفه خود دانسته از زحمات جنابعالی و پرسنل محترم آن حوزه تقدیر و تشکر بعمل آورم.
امید است بااتکال به ایزد منان، حمایتهای مسئولین محترم دانشگاهه و اهتمام جنابعالی، گامهای موثرتری در پیشبرد اهداف اداره کل امور تجهیزات و ملزومات پزشکی برداشته شود.
موفقیت روزافزون جنابعالی در راه خدمت رسانی هرچه بهتر در حوزه سلامت را از خداوند متعال خواستارم.
دکتر محمود بیگلر، مدیر کل امور تجهیزات و ملزومات پزشکی و  دکتر رسول دیناروند، معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد