کد خبر: ٧١٥١٦/ ٢٠:٥٨ - سه شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 4777
چاپ
ارسال به دوست
حوزه ریاست, گروه خبری RSS
انتصاب دکتر عبدالرحمن رستميان به سمت سرپرست معاونت اجتماعي فرهنگي دانشگاه/ قدردانی دکتر کریمی از دکتر پرویز
دکتر کریمی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران، در حکمی دکتر عبدالرحمن رستميان را به سمت سرپرست معاونت اجتماعي فرهنگي دانشگاه منصوب و از خدمات دکتر پرویز قدردانی کرد.

در متن این حکم آمده است:


جناب آقاي دکتر  عبدالرحمن رستميان
دانشيار محترم دانشگاه

با سلام و احترام
 دانشگاه علوم پزشکي تهران به عنوان نماد آموزش عالي در حيطه علوم پزشکي وظيفه خود مي‌داند که با قوت، رسالت خود را در حيطه هاي آموزش، تحقيق و فن‌آوري و ارايه خدمات سلامت با کيفيت مطلوب و به صورت روزآمد پيگيري و محقق نمايد.
 نظر به تعهد، تجربه و توانمندي‌هاي ارزشمند شما، بدين‌وسيله جنابعالي را به عنوان سرپرست معاونت اجتماعي فرهنگي دانشگاه منصوب مي‌نمايم. انتظار مي‌رود با تعامل سازنده با ساير معاونين و رؤساي بيمارستان‌ها، بهره‌مندي از توان مجموعه مديريتي و کارشناسي دانشگاه و جلب همکاري اعضاي محترم هيأت علمي دانشگاه علاوه بر تدبير امور جاري، نسبت به برنامه‌ريزي جهت امور زير تا حصول نتيجه، اهتمام ويژه مبذول فرمائيد:
•    عملياتي نمودن برنامه ششم توسعه و برنامه سلامت دولت دوازدهم متناسب با ماموريت هاي آن حوزه
•    تعيين اولويت هاي آن حوزه با توجه به اسناد بالادستي به ويژه نقشه علمي و همچنين تجارب برنامه هاي پيشين دانشگاه با هدف تدوين برنامه چهارساله 1396-1400 دانشگاه
•    بررسي و پيشنهاد ساختار و تشکيلات مورد نياز حوزه با رعايت ضوابط و مقررات و استفاده بهينه از نيروي انساني و منابع موجود با همکاري معاونت توسعه مديريت و برنامه ريزي منابع دانشگاه
•    جلب حمايت خيرين و مراکز خيريه به صورت نظام مند
•    برنامه ريزي براي استفاده از ظرفيت هاي دانشگاه براي کمک به نهادهاي مسئول در کاهش آسيب هاي اجتماعي
•    کمک به گسترش فعاليت و نقش تشکل هاي مردم نهاد در نظام سلامت کشور
•    برنامه ريزي جهت بهره گيري و استفاده از ظرفيت ساير سازمان هاي موثر بر سلامت و افزايش مشارکت هاي بين بخشي
•    عمق بخشيدن به برنامه هاي فرهنگي در جهت برآورده نمودن نيازهاي کارکنان و دانشجويان دانشگاه با توجه به منابع غني ديني ملي با هماهنگي دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه
•    ترويج، گسترش و ارتقاي رفتار حرفه اي با بهره گيري از آموزه هاي علمي، ديني و ملي
•    آموزش مستمر و مؤثر کارکنان جهت افزايش مهارت هاي ارتباطي
•    توجه خاص به ارتقاي کرامت نيروي انساني همراه با افزايش بهره وري
 اميد مي‌رود حوزه معاونت اجتماعي فرهنگي دانشگاه با به کار گرفتن تمام توان و ظرفيت، به حركت خود با سرعت و شتاب مطلوب در جهت اهداف تعيين شده ادامه دهد. از درگاه خداوند متعال توفيق شما را در انجام امور محوله خواستارم.

دكتر عباسعلي كريمي
سرپرست دانشگاههمچنین رييس دانشگاه در نامه اي از خدمات دکتر پرویر در طول تصدي معاونت فرهنگی دانشگاه قدرداني کرد.

جناب آقاي دکتر محسن پرويز
دانشيار محترم دانشگاه

با سلام و احترام
 مسئوليت‌پذيري و همکاري اعضاي هيأت علمي در اداره امور اجرايي دانشگاه علوم پزشکي تهران، بدون ترديد يکي از مهمترين عوامل پيشرفت آن در دوره حيات پربرکت دانشگاه بوده است.
    لازم مي‌دانم از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند جنابعالي در طي دوره طولاني مسئوليت معاونت فرهنگي دانشگاه که نتايج پربار و ماندگاري در پي داشته است سپاسگزاري نمايم و برايتان از درگاه خداوند متعال سلامتي و سعادت روزافزون مسئلت کنم.
    اميدوارم دانشگاه و عرصه نظام سلامت کشور همچنان بتواند از تجارب و توانمندي‌هاي ارزنده شما استفاده نمايد.
دكتر عباسعلي كريمي
سرپرست دانشگاه

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/07/29 14:46
0
0
با سلام انشااله این ترویج فرهنگ بد حجابی دانشگاه برطرف بشود ویک فرهنگ ایرانی اسلامی جایگزین فرهنگ نابسامان این دانشگاه شود
کاربر مهمان
1396/07/27 7:56
0
0
جناب آقای دکتر رستمیان انتصاب بحق شایسته شمارا تبریک عرض نموده دکتر حاذق مهربان و مردمی و کمال تشکر رااز آقای دکترکریمی بر این انتخاب های عالی داریم.
کاربر مهمان
1396/07/27 7:46
0
0
برادر عزیزم استاد دکتر رستمیان انتصاب شایسته جنابعالی را به عنوان معاون اجتماعي فرهنگی تبریک گفته و از خداوند متعال سلامتی و توفیق حضرتعالی را مسئلت دارم.
کاربر مهمان
1396/07/26 17:42
0
0
استاد ارجمند جناب آقای دکتر رستمیان انتصاب شایسته شما را تبریک می گویم
کاربر مهمان
1396/07/26 15:6
0
0
با شناختی که از شخصیت دکتر رستمیان و صداقت، مقبولیت و فعال بودن ایشان دارم؛ به یقین می توان گفت از بهترین انتخابها برای این مسئولیت هستند. برایشان آرزوی توفیق دارم.
کاربر مهمان
1396/07/26 13:16
0
0
استاد مهربان همیشه خندون هستین جاتون در قلب ماست
کاربر مهمان
1396/07/26 11:19
0
0
جناب استاد دکتر رستمیان احتراما انتصاب شایسته جنابعالی را به عنوان معاونت اجتماعي فرهنگی تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدواریم در همه ایام موفق و سلامت و مانا باشید.
کاربر مهمان
1396/07/25 22:19
0
0
به به چه استاد گلی و با اخلاق و مردمی انتخاب شده است این انتخاب مایه مباهات و افتخار ما دانشگاهیان است احسنت بر انتخاب استاد کریمی عزیز
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد