کد خبر: ٧٠٩٢٠/ ١٤:١٠ - شنبه ١ مهر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 848
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان فارابی
جشنواره سلامت بانوان در بیمارستان فارابی برگزار شد
به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان ایرانی(سبا)، جشنواره سلامت بانوان با همکاری ناحیه ۲ شهرداری منطقه یازده تهران در بیمارستان فارابی برگزار شد.

گالری عکس۱
گالری عکس۲
گالری عکس۳
به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، این جشنواره روز چهارشنبه ۲۹شهریور ۱۳۹۶ به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان ایرانی و در۳ محور بهداشت و سلامت، فرهنگی، ورزشی و تفریحی با برنامه های متنوع برگزار شد.
 برپایی ایستگاه های غربالگری دیابت و پرفشاری خون، مشاوره تغذیه، مشاوره سلامت شغلی و سلامت روان، برپایی نمایشگاه و فروشگاه عفاف و حجاب،کتاب، صنایع دستی و دمنوش های گیاهی و برگزاری مسابقه ورزشی در سه رشته پرتاب دارت، شطرنج و تنیس روی میز برنامه های مفرح این جشنواره یک روزه بودند که با استقبال بانوان شاغل در بیمارستان روبرو شد.
بر اساس این گزارش دکتر سید حسین صدر السادات، ریاست بیمارستان ضمن حضور در محل برگزاری جشنواره از غرفه های نمایشگاهی و نحوه برگزاری مسابقات بازدید کرد. دکتر صدر السادات فارابی در ادامه به همراه مدیر بمارستان سالن ورزشی قدیمی،سالن ورزشی جدید(ویژه بانوان) و مهد کودک را مورد بازدید قرار داد و دستوراتی در مورد بهسازی و تجهیز انها صادر کرد.
سعید مرادی، مدیر بیمارستان نیز در حاشیه برگزاری این جشنواره گفت: جشنواره سلامت بانوان بر اساس پیشنهاد کارگروه بانوان بیمارستان فارابی و با هدف ایجاد نشاط و شادابی و ارتقای سطح سلامت جسمانی، روانی و اجتماعی بانوان شاغل به عنوان بخش مهمی از نیروی انسانی  بیمارستان برگزار شد.
وی گسترش فرهنگ کار گروهی در بین بانوان، کیفیت بخشی به محیط کار و بستر سازی به منظور کاهش آسیب های شغلی اعلام کرد.
مرادی همچنین از همکاری صمیمانه شهرداری ناحیه ۲ منطقه ۱۱ در برگزاری جشنواره تشکر کرد.
گفتنی است، لاله قیاسی، شهردار ناحیه ۲ منطقه ۱۱ و هیئت همراه نیزضمن حضور در بیمارستان فارابی و بازدید از روند برگزاری جشنواره با مسئولین بیمارستان فارابی دیدار و بر توسعه همکاری های دوجانبه تاکید کرد.
 خبر و عکس: امیدوار

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد