کد خبر: ٧٠٨٣٢/ ١٢:٠١ - دوشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 2738
چاپ
ارسال به دوست
اهدای مدال و دیپلم افتخار آکادمی جهانی تاریخ داروسازی به دکتر آرمان زرگران
استادیار دانشکده طب سنتی به عنوان جوان ترین عضو آکادمی جهانی تاریخ داروسازی برگزیده شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده طب سنتی، درمراسم ویژه ای که در نشست آکادمی جهانی تاریخ داروسازی و در حاشیه چهل و سومین کنگره جهانی تاریخ داروسازی در روز 13 سپتامبر در ورشو لهستان برگزار شد، دکتر آرمان زرگران عضو هیأت علمی دانشکده طب سنتی، مدال و دیپلم افتخار آکادمی جهانی تاریخ داروسازی را از پروفسور اندرسون ریاست این آکادمی دریافت کرد.
وی همچنین به عنوان جوان ترین عضو و نخستین ایرانی، به عضویت رسمی این فرهنگستان معتبر دیرپا که قدمتی 65 ساله دارد، برگزیده شد.
دکتر زرگران در گفتگو با روابط عمومی دانشکده طب سنتی از تقدیم درخواست میزبانی ایران برای برگزاری چهل و پنجمین کنگره جهانی تاریخ داروسازی خبر داد و افزود: با توجه به راه اندازی شعبه ایرانی انجمن جهانی تاریخ داروسازی در محل گروه تاریخ پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال جاری و نیز کسب اعتبار در وجهه بین المللی با توجه به فعالیت های انجام شده، درخواست میزبانی برای برگزاری کنگره در سال 2021 را به هیأت رئیسه انجمن تقدیم کردیم. البته تاکنون صربستان و ایتالیا نیز برای میزبانی کنگره در سال 2021 اعلام آمادگی کرده اند که با توجه به سیاست های افراطی ترامپ و ایجاد محدودیت ورود به کشور آمریکا برای افرادی که از ایران دیدن می کنند و همچنین مخالفت برخی اعضای انجمن، کاراندکی دشوارخواهد بود. با این وجود مذاکرات مثبتی با ریاست جدید انجمن و دیگر اعضای هیأت رئیسه انجام شد که امیدوارم بتوانیم این رویداد مهم علمی و بین المللی در حوزه تاریخ علوم پزشکی را در آینده نزدیک در ایران برگزار کنیم.
توضیح اینکه انجمن جهانی تاریخ داروسازی با قدمتی نزدیک به صد سال، 28 شعبه در کشورهای مختلف دارد که به تازگی ایران نیز به این فهرست اضافه شده است و دکتر زرگران ریاست شاخه ایرانی این انجمن را به عهده دارد.

خبر: خاطره فهیمی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • مدال و دیپلم افتخار آکادمی جهانی تاریخ داروسازی
  • دکتر آرمان زرگران
  • چهل و سومین کنگره جهانی تاریخ داروسازی
  • شاخه ایرانی انجمن جهانی تاریخ داروسازی
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/06/29 14:39
0
0
این افتخار بزرگ را به تمام اساتید و هیات علمی و داروسازی کشور همراه با تحسین فراوان تقدیم میدارد. به امید فتح سایر قله های مرتفع علمی کاربردی
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد