کد خبر: ٧٠٧٧٨/ ١٥:٠٦ - پنج شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 344
چاپ
ارسال به دوست
بازدید مدیریتی ایمنی از بخش جراحی 1 و 5 مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد
در این بازدید مشکلات موجود یا بالقوه مخاطره انگیر برای ایمنی بیماران بستری در بخش جراحی 1 و 5 بررسی و راهکارهای اصلاحی برای رفع آنها تصویب شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)،تیم ایمنی مجتمع با مدیریت دکتر خوشرو مسئول ایمنی بیمار روز سه شنبه 21 شهریور 96 از بخش جراحی 1 و 5 بازدید کرد.
در این بازدید دکتر رسولی نماینده رئیس محترم بیمارستان، دکتر منقچی مسئول فنی و نماینده معاونت درمان، خانم ابوالی سرپرستار بخش جراحی 1 و 5، سیف جانشین مدیریت خدمات پشتیبانی، مرادی رئیس امور عمومی بیمارستان امام خمینی (ره)، تقوی زرگرکارشناس هماهنگ کننده ایمنی بیمار، محمد نژاد سوپروایزر کنترل عفونت، رجبی سرپرست واحد اعتباربخشی و بهبود کیفیت، حمیدی فرمسئول اعتبار بخشی امور پرستاری، رسولی نماینده دفتر فنی و تاسیسات و سایر اعضاء حضور داشتند.
در ابتدای این بازدید که باهدف ارتقا ایمنی بیمار و تعهد مدیران ارشد و کارکنان نسبت به ایمنی بیمار انجام می‌شود، تقوی زرگر پس از معرفی گروه، هدف از بازدید فوق را ارتقا ایمنی بیمار و تعهد مدیران ارشد و کارکنان نسبت به ایمنی بیمار عنوان کرد.
سپس سرپرستار بخش جراحی 1 و 5  در خصوص مشکلات موجود یا بالقوه بخش که ممکن است ایمنی بیمار را به مخاطره بیندازد توضیحاتی ارائه داد. در خاتمه نیز پس از بررسی راهکارهای پیشنهادی توسط تیم مدیریت ایمنی و کارکنان بخش، مصوباتی تنظیم شد و مقرر شد برای رفع نواقص اقدام شود.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد