کد خبر: ٧٠٧٧٥/ ١٤:٥٣ - پنج شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 503
چاپ
ارسال به دوست
دومین روز از استقرار غرفه معاونت غذا و دارو تهران در نمایشگاه ایران فارما
غرفه معاونت غذا و دارو تهران در دومین روز از نمایشگاه ایران فارما، با هدف ارتقاء دانش و آگاهی عموم مردم در خصوص معرفی برچسب کنترل اصالت کالا با محوریت تشخیص اقلام سلامت محور اصیل و تقلبی از هم، حضور فعال دارد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران؛ امروز 22 شهریور ماه 96 و در دومین روز از برپایی سومین دوره از نمایشگاه ایران فارما، غرفه معاونت غذا و دارو تهران با هدف ارتقاء دانش و آگاهی عموم مردم در خصوص معرفی برچسب کنترل اصالت کالا با محوریت تشخیص اقلام سلامت محور اصیل و تقلبی از یکدیگر و نمایش آثار هنری هنرمندان کشور در زمینه طرح مذکور به کار خود ادامه می دهد.
 مدیران، کارشناسان، صاحبنظران و بازدیدکنندگان ضمن بررسی آثار هنری هنرمندان، از کلیپ های در حال نمایش در خصوص مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محور، کلیپ آموزش برچسب اصالت کالا، آنتی شایعه، نشانگر رنگی تغذیه ای و .... دیدن کردند.
همچنین کارشناسان حاضر در این غرفه به آموزش نحوه استعلام اصالت کالا از طریق گوشی موبایل و تبلت پرداختند
بازدید کنندگان از این غرفه با پرسش و پاسخ از کارشناسان مستقر در غرفه؛ و با شرکت در مسابقه ای با عنوان اصیل بخریم و بازدید از  آثار هنری گرافیست ها هدیه ای با عنوان یاد بود دریافت نمودند.
در ادامه برگزاری غرفه اصحاب رسانه و خبرگزاری ها نسبت به انعکاس و پوشش خبری اخبار مربوط به غرفه معاونت غذا و دارو  مربوط به حضور فعالی داشتند.
 این نمایشگاه تا 23 شهریور ماه در محل مصلی تهران ادامه دارد و غرفه 382 و 383 معاونت غذا و دارو نیز دایر است.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد