کد خبر: ٧٠٦٧٣/ ٠٧:١٣ - يکشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1619
چاپ
ارسال به دوست
برگزاری آزمونهای آسکی عملی و شفاهی بورد تخصصی و فوق تخصصی سال 96 در مرکز طبی کودکان
آزمونهای آسکی عملی و شفاهی بورد تخصصی رشته جراحی عمومی و فوق تخصصی رشته آلرژی و ایمونولوژی بالینی، قلب کودکان، ریه کودکان و گوارش کودکان در مرکز طبی کودکان برگزار شد.

گالری تصاویر رشته جراحی عمومی

گالری تصاویر رشته آلرژی و ایمونولوژی بالینی

گالری تصاویر رشته ریه کودکان

گالری تصاویر رشته قلب کودکان

گالری تصاویر رشته گوارش کودکان

به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، روز شنبه 18 شهریور 1396 آزمونهای آسکی عملی و شفاهی بورد تخصصی رشته جراحی عمومی و فوق تخصصی رشته های آلرژی و ایمونولوژی بالینی، ریه کودکان، قلب کودکان و گوارش کودکان در مرکز طبی کودکان برگزار شد.
در روز اول برگزاری آزمونها، آزمون آسکی بورد تخصصی رشته جراحی عمومی با بیش از 250 نفر شرکت کننده در مرکز جامع آزمونهای الکترونیکی مرکز طبی کودکان و آزمون آسکی بورد فوق تخصصی رشته آلرژی و ایمونولوژی کودکان با پانزده نفر شرکت کننده در 15 ایستگاه در سالن مهارتهای بالینی برگزار شد.
 آزمون آسکی بورد فوق تخصصی رشته ریه کودکان در بخش تستهای تنفسی با حضور 7 نفر شرکت کننده بود که به طور مجزا و الکترونیکی امتحان دادند.
آزمون آسکی بورد فوق تخصصی رشته قلب کودکان در سالن امید با حضور 15 نفر شرکت کننده برگزار شد که  به صورت مجزا در ایستگاههای الکترونیک و بالینی امتحان دادند. همچنین 7 شرکت کننده در آزمون آسکی بورد فوق تخصصی رشته گوارش کودکان نحضور داشتند که به صورت مجزا و الکترونیکی رقابت کردند. 

خبر: لیلا یوسفی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • آزمونهای آسکی عملی و شفاهی بورد تخصصی و فوق تخصصی
  • بیمارستان مرکز طبی کودکان
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/06/20 18:54
0
0
هر آینه اگر پروفسور هاردن که در سال 1975 آسکی را ابداع کرد می توانست ببیند که بعد از 40 سال کسانی پیدا می شوند که آزمونی را به صورت الکترونیکی برگزار می کنند و اسم آن را آسکی می گذارند، پشیمان می گشت و شاید این آزمون را معرفی نمی کرد. الله اعلم
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد