کد خبر: ٨٩٣٧٦/ ١٣:٣٠ - سه شنبه ١١ تير ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 281
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر, گروه خبری RSS, بسیج ملی کنترل فشار خون
بازدید مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر و رییس مرکز بهداشت جنوب تهران از مرکز بهداشت و درمان شهریار در راستای بسیج ملی کنترل فشارخون
مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر و رییس مرکز بهداشت جنوب تهران از روند اجرای بسیج ملی کنترل فشارخون در شهرستان شهریار بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، در راستای بازدید دانشگاه‌های علوم پزشکی قطب و غیرقطب، مراکز جامع خدمات سلامت درشهرستان‌ها، پایگاه سلامت در شهر، خانه بهداشت در روستا و ایستگاه‌هایی که در محل تجمع مردم برای سنجش فشارخون ایجاد می‌شوند، دکتر سلمانی مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر و دکتر قیوم زاده رییس مرکز بهداشت جنوب دانشگاه علوم پزشکی تهران دوشنبه ۱۰ تیر ۹۸ از شبکه بهداشت و درمان شهریار بازدید کردند.
در این بازدید دکتر ناصح مدیر شبکه بهداشت و درمان شهریار ضمن ارائه گزارشی از پیشرفت طرح بسیج ملی  کنترلفشارخون در سطح شهرستان شهریار، در مورد وضعیت نظارت وهماهنگی‌های بین بخشی نیز توضیحات کاملی داد. 
در حاشیه این بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت موسی بن جعفر (ع) در شهرک اندیشه و خانه بهداشت اسکمان بازدید شد.
دکتر ناصح از عملکرد خوب همکاران این شبکه در راستای اجرای طرح در شهرستان گفت و افزود: این شبکه با داشتن ۱۴ مرکز خدمات جامع سلامت و ۲۴ پایگاه سلامت در حال حاضر حدود ۹۱ درصد از جمعیت گروه هدف را پوشش داده است که امید طی چند رو آخر طرح به ۱۰۰ درصد هدف دست یابد. 
خبر: زینب ایمانی
انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#