کد خبر: ٨٩٣٦٦/ ١٢:٠٣ - سه شنبه ١١ تير ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 354
چاپ
ارسال به دوست
معاونت بهداشت, گروه خبری RSS, بسیج ملی کنترل فشار خون
برگزاری هفتمین جلسه ستاد اجرایی بسیج ملی کنترل فشارخون در معاونت بهداشت
قائم‌مقام و معاون فنی معاونت بهداشت، از زحمات همکاران در همه سطوح که در بسیج ملی فشارخون همکاری دارند قدردانی و اظهار امیدواری کرد این برنامه تا آخرین روز همچنان با جدیت و تلاش ادامه پیدا کند.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، روز سه‌شنبه 11 تیر 98 جلسه مشترک ستاد اجرایی و کمیته پایش و ارزشیابی بسیج ملی فشارخون به ریاست دکتر سعید تأملی قائم‌مقام و معاون فنی، مدیران و کارشناسان ستادی معاونت بهداشت برگزار شد.
در این جلسه روند اجرای بسیج ملی کنترل فشارخون در دانشگاه علوم پزشکی تهران به‌صورت کلی و شبکه‌های بهداشت و درمان اسلامشهر، جنوب و ری به تفکیک گزارش شد و مداخلات تأثیرگذار برای فراخوان جمعیتی که تابه‌حال برای سنجش فشارخون مراجعه نکرده‌اند و افزایش دسترسی از طریق ایجاد پایگاه‌های سیار در مکان‌های پرتردد و نیز تصمیمات لازم برای روزهای باقیمانده و آتی به بحث گذاشته شد.
در ادامه دکتر تأملی از زحمات همکاران در بسیج ملی فشارخون تشکر کرد و گفت: امیدوارم این برنامه تا آخرین روز همچنان با جدیت و تلاش ادامه پیدا کند.
خبرنگار و عکاس: اسماعیل استاجی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#