کد خبر: ٨٩٢٥٢/ ١٢:١٤ - يکشنبه ٩ تير ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 225
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان ضيائيان, بسیج ملی کنترل فشار خون
گزارش عملکرد پایگاه کنترل فشار خون بیمارستان ضیائیان در هفته گذشته
پایگاه کنترل فشارخون این بیمارستان خبر از کنترل فشارخون و ارزیابی ۹۶۷ تن از از مراجعه کنندگان در هفته گذشته را داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان، پایگاه کنترل فشارخون این بیمارستان آمار تعداد افراد مشارکت‌کننده در طرح بسیج ملی کنترل فشارخون در هفته گذشته را اعلام کرد.
لیلا مؤمنی سوپروایزر آموزش به بیمار بیمارستان ضیائیان در گفتگو با روابط عمومی این مرکز که روز شنبه ۹ تیر ۹۸ انجام شد تعداد افراد شرکت‌کننده برای ثبت و کنترل فشارخون خود در این مرکز را ۹۶۷ تن اعلام کرد.
وی با توجه به‌ استقبال مراجعه‌کنندگان از این طرح گفت: اگر فشارخون به‌موقع تشخیص داده شود قابل‌کنترل است و برآوردها نشان می‌دهد خیلی از افراد و آحاد جامعه از این مسئله آگاهی ندارند؛ وی در ادامه به کنترل فشارخون افراد جامعه و ثبت آن در سامانه کنترل فشارخون وزارت بهداشت تأکید کرد و گفت: تاکنون طبق آمار در هفته گذشته نهصدوشصت و هفت تن از مراجعه کنندگان عزیزمان در این مرکز مورد ارزیابی قرار گرفتند که  از این تعداد دو مورد ارجاع فوری و یک مورد ارجاع اورژانسی بود که در سامانه  وزارت بهداشت به ثبت رسید.
وی در خصوص چگونگی انجام کنترل فشار خون و غربالگری برای مراجعه کنندگان در سطح منطقه توضیح داد: بنده و همکارانم همه روزه تا پایان این طرح در پایگاه سنجش کنترل فشار خون مستقر در بیمارستان ضیائیان در حال ارائه خدمت به مراجعه کنندگان عزیز هستیم؛ افراد می توانند با حضور در درمانگاه بیمارستان ضیائیان و مراجعه به پایگاه فشار خون این مرکز به ارزیابی کنترل فشار خون خود پرداخته و آن را توسط همکارانم در سامانه وزارت بهداشت به ثبت برسانند.
خبروعکس: مهدی صدفی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#