کد خبر: ٨١٢٦٦/ ١٤:٥٧ - سه شنبه ١ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2073
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
معاون آموزشی دانشگاه از دانشکده دندانپزشکی پردیس بین‌الملل بازدید کرد
دکتر سهراب پور معاون آموزشی دانشگاه و هیئت همراه از دانشکده پردیس بین‌الملل بازدید کردند.

دکتر سهراب پور معاون آموزشی دانشگاه و هیئت همراه روز سه‌شنبه اول آبان 97 از دانشکده دندانپزشکی پردیس بین‌الملل بازدید کردند.
وی در حاشیه این بازدید گفت: توفیق داشتم با همراهی تعدادی از مسئولان آموزشی مرتبط با آموزش دندانپزشکی در خدمت دانشجویان پردیس بین‌الملل دندانپزشکی و قبل از آن در خدمت مسئولان پردیس باشم.
معاون آموزشی دانشگاه گفت: طبق برنامه معاونت آموزشی برنامه بازدیدها از کانون‌های آموزش در دانشگاه و صحبت رودررو با دانشجویان را خواهیم داشت که امیدوارم بتوانیم به‌تدریج به تمام دانشکده‌ها سر بزنیم و پای صحبت دانشجویان بنشینیم و نظرات آن‌ها را درباره چگونگی ارتقای کیفیت آموزش در سطح دانشگاه بشنویم.
دکتر سهراب پور ادامه داد: در همین راستا به دانشکده پردیس بین‌الملل دندانپزشکی آمدیم و پای صحبت دانشجویان نشستیم که جلسه بسیار خوبی بود، نماینده‌های دانشجویان مباحث را به‌صورت مدون و منظم آماده و ارائه کردند و از آن مباحث یادداشت برداشتیم تا در جلسات پیگیری در معاونت آموزشی و با حضور مسئولین ذی‌ربط بخش‌هایی از مطالبات دانشجویان را که به نظر بنده قابل‌حل است در اسرع وقت اصلاح کنیم. در زمان کوتاهی که داشتیم صحبت‌های نمایندگان تمام ورودی‌های دانشجویان را شنیدیم و بسیاری دیگر از دانشجویان هم نظرات خود را به‌صورت مکتوب تحویل بنده دادند که در همین هفته بررسی و دسته‌بندی خواهد شد.
وی اضافه کرد: در بعضی موارد به‌راحتی و با مداخلات جزئی می‌توان مشکلات را برطرف کرد و در برخی دیگر ممکن است تصمیم‌گیری فراتر از دانشگاه لازم باشد. به‌عنوان‌مثال در مورد ضرورت رفتن دانشجویانی که شهریه پرداخت می‌کنند به طرح (تعهدات) مطرح شد که در این مورد به دانشجویان قول دادم که بررسی کنیم و ببینیم که چه اقدامی سطح دانشگاه قابل انجام است.
معاون آموزشی دانشگاه با اشاره به اینکه راه‌های تماس و ارتباط مستقیم دانشجویان با معاونت آموزشی دانشگاه و معاونت آموزشی دانشکده دندانپزشکی و همچنین مرکز مشاوره دانشگاه به دانشجویان ارائه شد افزود: امیدوارم در تعامل و همفکری و گرفتن فیدبک دوطرفه بتوانیم به‌عنوان خدمتگزاران آموزش دانشگاه هر چه بیشتر در اعتلای آموزش در جای‌جای دانشگاه موفق باشیم.
توضيح اينکه همراهان دکتر سهراب پور در این بازدید، دکتر غیاث وندیان مدیر امور آموزشی دانشگاه، دکتر سیادت معاون آموزشی دانشکده دندانپزشکی، دکتر شکوهی نژاد مدیر امور هیئت‌علمی معاونت آموزشی و دکتر رحیمی نژاد رییس مرکز مشاوره و راهنمایی دانشجویان دانشگاه بودند.
خبر و عکس: نسیم اخگر
 
انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد