کد خبر: ٧٣٨١٥/ ٠٧:٤٧ - چهارشنبه ٢٧ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 2065
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی, گروه خبری RSS
انتصاب دکتر سید رضا رئیس کرمی به عنوان معاون امور دانشگاهی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)/ قدردانی دکتر صادق نیت از دکتر فاطمه السادات نیری
دکتر صادق نیت، رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در ابلاغی دکتر سید رضا رئیس کرمی را به عنوان معاون امور دانشگاهی مجتمع منصوب و در نامه ای از زحمات دکتر فاطمه السادات نیری قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، دکتر صادق نیت رئیس مجتمع در حکمی دکتر سید رضا رئیس کرمی را به سمت معاون امور دانشگاهی مجتمع منصوب و در طی نامه ای از خدمات ارزشمند دکتر فاطمه السادات نیری در دوران تصدی مسئولیت قدردانی کرد.
متن حکم انتصاب به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر سید رضا رئیس کرمی
استاد محترم گروه آموزشی کودکان
با سلام و احترام؛
نظر به تعهد، توانمندی و تجربیات ارزشمند شما، بدینوسیله جنابعالی را به عنوان معاون امور دانشگاهی مجتمع منصوب می نمایم. امید دارد با جلب همکاری سایر معاونین، روسای بیمارستانها و مراکز تحقیقاتی و بهره مندی از توان اعضای محترم هیات علمی اهداف این حوزه بیش از پیش تحقق یابد. توفیق روز افزون شما را از خداوند متعال آرزومندم.

متن نامه قدردانی از زحمات معاون پیشین امور دانشگاهی مجتمع به شرح زیر است:

سرکار خانم دکتر فاطمه السادات نیری
استاد محترم گروه آموزشی کودکان
با سلام و احترام؛
ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای ارزشمند سرکارعالی در طی دوران تصدی معاونت امور دانشگاهی و با توجه به معذوریات ذکر شده برای ادامه فعالیت، بدینوسیله با استعفای شما موافقت می شود. توفیق روز افزون و سلامت کامل شما را از خداوند منان خواستارم.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/10/27 14:5
0
0
سلام با عرض تبریک خدمت جناب اقای دکتر صادق نیت که تیم خوبی را برای ارائه خدمت به مردم انتخاب نموده اند
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد