کد خبر: ٧١٦٧٨/ ٠٨:٥٧ - دوشنبه ١ آبان ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 382
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
ثبت نام بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه تا سوم آبان ماه ۹۶ تمدید شد/ جزئیات اصلاحیه آئین نامه
ثبت نام در بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه تا سوم آبان ماه تمدید و بر اساس اصلاحیه آئین نامه جشنواره دانشجویان فعال فرهنگی که در برگزاری نمایشگاه، اجرای نمایش و ساخت فیلم و همچنین برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی فعالیت می‌کنند شامل دریافت امتیاز خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، ثبت نام بیست و ششمین دوره "جشنواره دانشجوی نمونه" از نیمه دوم مهرماه آغاز شده و تا روز چهارشنبه 3 آبان ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

برخی از جزئیات آئین‌نامه جشنواره دانشجوی نمونه
بر اساس آئین‌نامه این جشنواره، دانشجوی نمونه به دانشجویانی اطلاق می‌شود که در دانشگاه محل تحصیل خود بالاترین امتیاز را در زمینه‌های علمی و فرهنگی در میان شرکت کنندگان در جشنواره دانشگاهی کسب کرده‌اند.
ویژگی‌های فرهنگی دانشجوی نمونه، شامل فعالیت‌های قرآنی، اجتماعی، سیاسی، ورزشی، هنری و ادبی و ایثارگری است و ویژگی‌های علمی شامل فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی می‌شود. شئون اجتماعی نیز که شامل مسئولیت‌پذیری، اعتقادات مذهبی، رعایت قوانین و ضوابط است از جمله مواردی است که در انتخاب دانشجوی نمونه شامل دریافت امتیاز است.
دانشجویان برای شرکت در جشنواره باید دارای حداقل معدل برای کارشناسی (۱۶)، کارشناسی ارشد (۱۷)، کارشناسی ارشد پیوسته و دکتری حرفه ای (۱۶)، دکتری تخصصی (۱۷) و دکتری تخصصی بالینیی (۱۵) باشند.
همچنین دانشجویانی که در المپیادهای علمی موفق به کسب رتبه شده‌اند، امتیاز افزوده دریافت خواهند کرد و دانشجویان دارای مدارک بین المللی زبان نیز بر اساس نمره دریافتی آن مدرک امتیاز کسب خواهندکرد.
لازم به ذکر است، تمامی موارد پژوهشی باید مرتبط با رشته و مقطع تحصیلی دانشجو باشد.
برخی از جزئیات اصلاحیه آئین نامه جشنواره دانشجوی نمونه
بر اساس اصلاحیه آئین نامه جشنواره دانشجوی نمونه، دانشجویان فعال فرهنگی که در برگزاری نمایشگاه، اجرای نمایش، ساخت فیلم فعالیت داشته‌اند به ازای ارزش اثر تولیدی از یک تا دو امتیاز را دریافت خواهند کرد.
همچنین، دانشجویانی که در اردوهای جهادی و هجرت و .. مشارکت داشته‌اند مشمول دریافت امتیاز و دانشجویانی که در برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی به شرط دریافت مجوز به صورت فردی فعالیت کنند، نیز شامل دریافت امتیاز خواهند شد.
اهدای خون، حضور و مشارکت در کارگاه‌های آموزشی برگزار شده توسط اداره مشاوره دانشگاه، کسب مقام در جشنواره‌های معتبر بین المللی و ملی که توسط سایر نهادهای معتبر ملی برگزار شده است و دارا بودن مدرک مربیگری در یکی از رشته‌های ادبی و هنری از موارد دیگر اصلاحیه آئین نامه جشنواره دانشجوی نمونه است و شامل دریافت امتیاز می‌شود.
توضیح اینکه، همه دانشجویان متقاضی دانشگاه‌های دولتی، غیر انتفاعی و پژوهشگاه‌های تابعه دو وزارتخانه علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین دانشگاه‌های پیام نور و فرهنگیان می‌توانند با مراجعه به سایت www.nemooneh.saorg.ir نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام نمایند.

برای دریافت فایل آئین نامه جشنواره دانشجوی نمونه اینجا کلیک کنید.

برای دریافت فایل اصلاحیه آئین نامه جشنواره دانشجوی نمونه اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد